Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Valodu konkurss Druvas vidusskolā

Publicēts: 10. oktobris 2012

            Š.g. 2.oktobrī mūsu skolā notika valodu konkurss, kur savā starpā sacentās visas vidusskolas klases, veidojot 10 komandas. Šogad uzdevumi bija par četrām svešvalodām – franču, vācu, krievu un angļu. Ja angļu un krievu valodas uzdevumos vismaz kaut ko zinājām, tad to nevarētu teikt par pārējiem.

Bija arī uzdevumi, kuros jāatpazīst vārdi no dažādās valodām, piemēram, turku, ungāru, zviedru, spāņu, poļu utt. Lai tos izpildītu bija nepieciešama erudīcija, un arī veiksme, jo daudzi skolēni minēja vārdus izmantojot intuīciju.

Konkursā bija nepieciešamas arī ģeogrāfijas zināšanas, jo katrā no 4 valodu valstīm vajadzēja atpazīt dažādus tūrisma objektus.

Iespējams, tagad skolēni zinās ko vairāk par katru no šīm valstīm. Konkurss jau nav tikai zināšanu pārbaude, bet arī to papildināšana.

1.vietu ieguva 12.e klase, 2.vieta – 12.d klase, 3.vieta – skolotāji. Ar pārējiem konkursa rezultātiem var iepazīties pie skolotāju istabas stenda.

Laura Korotkova 12.d

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt