Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Ziemassvētku gaidās

Publicēts: 16. decembris 2013
Atjaunots: 16. decembris 2013

... un tajā jocīgu, bet ļoti ticamu Rūķu pavadībā mazie ar aizrautību meklēja Sala Papuci. Ir tāds, ir - tam nu noticēja pat visskeptiskāk noskaņotie! Audzinātāja Dzintra Januze ar prieku stāstīja, kā viņas audzēkņi Rūķu darbnīcā darināja eglītes, kā vienās zeķītēs staigāja pa čiekuru un zīļu taciņām, brauca ar trīsi, uz iesmiem cepa piparkūkas. Acis mirdzēja visiem! Sniega Papuci, protams, pirmklasnieki kopā ar Rūķiem atrada, dziedāja viņam dziesmiņu, pasēdēja laipnajam vecītim klēpī un saņēma mīļu dāvaniņu. Tās gan Rūķi cieši piekodināja atvērt tikai mājās - lai Ziemassvētku brīnums neaizlido!

Brīnišķīgais piedzīvojums bija iespējams, pateicoties vecāku rosībai un SIA "Saldus Druva" (Marita Spundiņa) dāsnajam atbalstam. Paldies!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt