Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

SĀKAM 30-TO REIZI!

Publicēts: 01. septembris 2018
Atjaunots: 04. septembris 2018

lielā absolventu balle notiks 4.maijā.
   Trīsdesmitais mācību gads sākas ar labām ziņām. Skolā mācās jau 465 skolēni, par 82 vairāk nekā iepriekš. Pirmo reizi skolā atveram uzreiz trīs pirmās klases: do, re un mi, kopā 45 pirmklasnieki.  Arī 10-to skaits iepriecina, trīs programmās mācīsies 44 skolēni.
   Mūsu skolas kolektīvu stiprāku darīs jaunie skolotāji: Liene Klagiša (3.kl. un projektu darbs), Arita Zubaviča (1.kl.), Inta Grīnberga (sports), Itana Lipšāne (mūzika), Sigita Reitere (mūzika).
   Arī ziņas no centralizēto eksāmenu rezultātu datu bāzēm iepriecina: skolas rezultāti ir par vismaz 10% augstāki nekā vidēji valstī.  Tas nozīmē, ka atkal esam sasnieguši  valsts ģimnāzijām atbilstošus rezultātus.  Lielisks skolēnu un skolotāju kopdarbs!
   Vasarā Krievijā  notika Eiropas skolēnu līdz 14 gadiem programmēšanas čempionāts. Kurzemes jauno programmētāju skolas un nu jau arī Druvas vidusskolas  audzēknis Ansis Andersons  Latvijas izlases sastāvā ieguva bronzas medaļu.  Izcils panākums!
   Ar lepnumu un prieku sirdī vasarā kopā ar skolas tautisko deju ansambli „Puzurs” gāju dziesmu un deju svētku gājienā un skatījos deju lieluzvedumu. Varu tikai apbrīnot puzuriešu dejotprieku un dejotprasmi!
  Mūsu pirmklasniekiem šogad iekārtojām jaunu klases telpu. Izremontētas arī ģērbtuves un sanitārie mezgli pie sporta zāles.  Lielā skolēnu skaita dēļ aptrūkusies viena garderobes telpa. Esam pasūtījuši garderobes skapīšus. 10-tajiem būs nedaudz jāpagaida, kamēr tos piegādās.  Lai skola būtu skaistāka un sakoptāka, izdarīti arī daudzi citi darbi. Par to Paldies mūsu tehniskajam personālam.
Skolotāji  siltajā vasarā labi atpūtušies, daudz mācījušies un nu gaida savus skolēnus.
                           Esiet mīļi gaidīti! Uz tikšanos 3.septembrī!  Laimīgu jauno gadu!
                                                                                       Direktors Sergejs Beļkevičs
 
 

  

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt