Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

Deju nometnes

Publicēts: 10. februāris 2020
Atjaunots: 10. februāris 2020

Piektdien, 24. janvārī, JDK “Puzurs” un “Puzura studija”, gatavojoties šī gada skatei, visas dienas garumā piedalījās kopīgā treniņnometnē, kuras laikā tika noslīpēts deju solis kopā ar prasmīgo TDA “Daiļrade” solistu un deju skolas "Dzirnas" pedagogu Kasparu Braunu. Vairāku stundu garumā Kaspars un kolektīvu vadītājas Laine Liepa un Agita Skrebele aktīvi vadīja mēģinājumus, kuru rezultātā esam iemācījušies daudz ko jaunu un guvuši pieredzi arī turpmākajiem koncertiem un skatēm. Sakām lielu paldies gan skolotājiem, gan Kasparam par atvēlēto laiku un zināšanām!

JDK "Puzurs"prezidente Līna

31.janvārī un 1.februārī pieci Saldus un Brocēnu novada skolēnu deju kolektīvi, tai skaitā "Mazā Puzura"3.-4.klases grupa,  dejoja, sportoja, spēlēja spēles Kalnu kultūras namā. Nometnes laikā dažādas atraktīvas spēles vadīja skolotājas- Dace Dumbare, Linda Medne, Solveiga Birkenberga. Savukārt mūsdienu dejas pamatsoļus palīdzēja apgūt Druvas vidusskolas absolvente Kristīne Bērziņa, bet latviešu tautas deju- Saldus novada skolēnu deju kolektīvu virsvadītāja Inese Buša. Lai visiem kopā būtu jautrāk- piektdienas vakarā ballīte. Sestdien nometnes noslēgumā visi vienojās tautas deju koncertā!

Prieks par visu dejotāju enerģiju un vēlmi dejot!

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt