Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

"Puzurs" Ziemassvētku kausā 2019"

Publicēts: 10. decembris 2019
Atjaunots: 08. septembris 2020

7.decembrī Bauskā jau 21.reizi norisinājās konkurss “Ziemassvētku kauss”, kad divdesmit Latvijas jauniešu deju kolektīvi deju un sporta sacensībā noskaidroja šī gada laureātu un ceļojošās balvas ieguvēju.
Konkursantu diena sākās plkst.11.00 sporta namā “Mēmele”, kur pirmā dalībnieku grupa, desmit deju kolektīvu komandas, piedalījās jautrās un atraktīvās sporta sacensībās. Tikmēr otra kolektīvu grupa plkst.12.00 Īslīces kultūras namā izpildīja konkursa deju daļas repertuāru, ko vērtēja žūrija. Pēcpusdienā abas kolektīvu grupas mainījās vietām, lai pēc abu konkursa daļu pievarēšanas un rezultātu apkopošanas noskaidrotu augstāk novērtēto kolektīvu, kas iegūst konkursa “Ziemassvētku kauss 2019” ceļojošo balvu.

Pasākuma vislielāka vērtība ir gaisotnē, kas valda starp dejotājiem- gan pozitīva konkurence, gan smiekli, gan arī atbalsts!

Paldies par foto mirkļiem Leldei Feldmanei-Zajarskai!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Eduards, Edvards, Varis

Dzimšanas dienu svin:

Elīza Neja, Vendija Žulpa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt