Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Galvenā balva teātra sporta turnīrā

16. februārī  trīs mūsu improvizatoru  komandas piedalījās starpreģionālajā teātra sporta turnīrā “Džons smaida”, kas šoreiz notika Ventspilī. Uz skatuves satikās 13 komandas no dažādām Latvijas skolām.

Divus gadus tik plašus pasākumus nebija iespēju rīkot, tāpēc vairāki improvizatori publikas un tiesnešu priekšā uzstājās pirmo reizi. Satraukums? Jā! Tikām ar to galā? Protams!  Turklāt neatsverama ir iegūtā uzstāšanās pieredze.

Prieks par 6. kl. un abām vidusskolas komandām – drosmīgi un daudzsološi! Lieliski sevi parādīja komandu kapteiņi – Sāra Mickeviča, Amanda Zihmane un, protams, arī pieredzējušais improvizators Jēkabs Galiņš.

Komandu saspēles turnīrā vadīja mūsu Evelīna Baltiņa, Jēkabs Galiņš, Gvido Mēteris.

Lai arī galvenais improvizācijā ir prieks par labu saspēli, neizsakāmi lepojamies ar 12. kl. komandas savā grupā iegūto galveno balvu - “Mazo Džonu”! Spoža uzvara!

 

Skatīt vairāk

Teātra sportisti turpina smaidīt

         Ikgadējais Kurzemes-Zemgales skolu teātra sporta turnīrs „Džons smaida” dzimis Saldū un šogad tā organizēšana atkal bija mūsu ziņā. Pirmo reizi turnīrā piedalījās 2.mi kl. komanda. Viņi tāpat kā 5.re kl. apliecināja atzīstamas prasmes izspēlēt  uz vietas radītus notikumus. Galvenās balvas – „Mazos Džonus”  ieguva 5.do un 8./9.kl.improvizatori. Visas mūsu komandas izvirzītas Kurzemes turnīram Dundagā, kas ir nākamais posms iespējai piedalīties skolēnu Dziesmu un deju svētku turnīrā Vērmaņparkā. 

Svarīgi, lai teātra improvizācijā valdītu ne tikai sacensību gars, laba savstarpējā saspēle, bet arī jautra dullošanās un prieks!

Komandas, dalībai sacensībās, gatavo trenere Inguna Vēja.

Pasākumu organizēja Saldus BJC, Druvas vidusskola, sadarbībā ar Canelle Bakery un Saldus Pārtikas kombināts

Skatīt vairāk

Teātra sports

Inguna Vēja

Teātra sports

 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt