Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna

Dzimšanas dienu svin:

Maija Pūne

Ieskaties!

RSU Atvērto durvju diena

Publicēts: 23. aprīlis 2021
Atjaunots: 23. aprīlis 2021

Gaidāmajā pasākumā ar sevi iepazīstinās sociālo zinātņu pārstāvji – Eiropas studiju fakultāte, Juridiskā fakultāte un Komunikācijas fakultāte, kā arī veselības aprūpes virziena pārstāvji – Farmācijas fakultāte, Medicīnas fakultāte, Rehabilitācijas fakultāte, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte, Zobārstniecības fakultāte un RSU Liepājas filiāle.

Visu fakultāšu ZOOM istabās gaidāma sīkāka iepazīstināšana ar studiju programmām gan no mācībspēku, gan studentu un absolventu skatupunkta, bet katrā no tām paredzēta sava “odziņa”.  Piemēram, Medicīnas fakultātes ZOOM istabā no plkst. 14.15 fakultātes prodekāns Ingus Skadiņš sarunāsies ar topošo ārsti Katrīnu Tomiņu par to, cik sarežģīti ir studēt “mediķos”. Komunikācijas fakultātes ZOOM istabu no plkst. 14.30 vadīs radio ētera balss un producente, fakultātes absolvente Karmena Stepanova. Tikmēr plašāk par Rehabilitācijas fakultātes studiju virzieniem – audiologopēdiju, ergoterapiju, fizioterapiju, tehnisko ortopēdiju un uzturzinātni – varēs uzzināt plkst. 14.45 ZOOM istabā. No plkst. 15.00 Farmācijas fakultātes mācībspēki iepazīstinās interesentus ar studiju iespējām un kopā ar tiem skaidros, vai zāļu krāsai ir nozīme. Fakultāte arī iepazīstinās ar moderno studiju un zinātnes centru, kas patlaban tiek celts blakus augstskolas galvenajai ēkai. Zobārstniecības fakultātes istabā varēs virtuāli “izstaigāt” RSU iekārtoto modernāko stomatoloģijas pirmklīnisko mācību bāzi Ziemeļeiropā. Eiropas studiju fakultātes tikšanos no plkst. 15.30 moderēs RSU biznesa inkubatora B-Space mentors Kristaps Zaļais, kurš kā jaunais līderis izglītībā un zinātnē iekļuvis arī žurnāla Forbes Latvijā veidotajā topā 30 līdz 30. Savukārt no plkst. 15.45 gaidāmas plašas sarunas ar studentiem Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātesZOOM istabā, kur moderatora lomā – fakultātes prodekāns Toms Pulmanis. Juridiskās fakultātes virtuālo tikšanos starp mācībspēkiem, esošajiem un topošajiem studentiem no plkst. 16.00 vadīs advokāte, RSU docente un medicīnas tiesību pētniece Karina Palkova.

ZOOM maratonu plkst. 16.15 noslēgs RSU Liepājas filiāle, aizvedot interesentus virtuālā ceļojumā uz Kurzemē vienīgo veselības aprūpes izglītības iestādi.  Uzzini savas iespējas kļūt par mediķi, masieri, psihologu vai veselības sporta speciālistu!

Pieteikšanās : https://www.rsu.lv/atverto-durvju-nedela

Piedaloties fakultāšu ZOOM telpās, studētgribētāji varēs tērzētavā iztaujāt gan studiju programmas vadītājus un mācībspēkus, gan arī RSU Studentu servisa pārstāvjus, kuri atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar šīgada uzņemšanas kārtību.

Plašāka informācija un reģistrēšanās: www.rsu.lv/atverto-durvju-diena. Atvērto durvju diena topošajiem maģistrantiem gaidāma maijā.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Baņuta, Vilija, Vits, Žermēna

Dzimšanas dienu svin:

Maija Pūne

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt