Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

Latvijas Universitāte

Publicēts: 13. maijs 2020
Atjaunots: 13. maijs 2020

Iepazīsti LU panākumu formulu

Kad: no 25. līdz 29. maijam

Raidījumu ciklā “Izvēlies panākumus!” TV24 un LU Facebook tiešraidēs visas nedēļas garumā varēs iepazīties ar LU 13 fakultāšu panākumu formulām un uzzināt, kā pašam pievienoties panākumiem – kļūt par LU studentu. Raidījumos un tiešraidēs varēs paviesoties LU modernajā studiju vidē, klausīties pasniedzēju stāstos un uzzināt visu par studijām LU.

 

Sagatavojies eksāmeniem kopā ar LU mācībspēkiem

Kad: 5. jūnijs

Lai labāk palīdzētu sagatavoties gaidāmajiem eksāmeniem, LU sociālo tīklu kanālos un mājaslapā tiešraides video no Akadēmiskā centra Zinātņu mājas LU mācībspēki sniegs padomus un dažādus knifiņus, kas noderēs katram vidusskolēnam, kārtojot centralizētos eksāmenus.

LU labākie pasniedzēji sagatavos latviešu valodas, matemātikas, fizikas, ģeogrāfijas un ķīmijas eksāmeniem. Tā būs aizraujoša un produktīva diena ar muzikāliem pārsteigumiem un interaktīviem konkursiem!

 

Pārliecinies vēlreiz, ko studēt LU

Kad: 30. jūnijs

Vēl pēdējā iespēja pārliecināties par pareizo studiju virzienu LU būs jūnija beigās. LU sociālajos tīklos un LU mājaslapā vairākās tiešraidēs varēs iepazīties ar studentu stāstiem par pieredzi, kā viņi pieņēma labāko lēmumu par studijām. LU Karjeras centra pārstāvji sniegs ieteikumus, kā dažādi personības testi var palīdzēt iepazīt sevi un savu ceļu studijās.

Savukārt tiem, kas vēl nebūs pārliecināti par studiju izvēli – noderēs fakultāšu stāsti par populārākajām studiju programmām.

 

Saņem savā pastkastītē studiju bukletus

LU aicina ikvienu būt aktīvam un uzdot savus jautājumus LU organizētajos tiešsaistes pasākumos, taču iegūt pilnvērtīgu informāciju par LU un pārsteigumā – nelielu dāvanu – vari jau šodien! LU piedāvā iespēju visiem studētgribētājiem iepazīties ar Latvijā lielākās un programmu ziņā daudzpusīgākās universitātes bakalaura, maģistra, doktora un mūžizglītības studiju programmām – LU sniedz iespēju ikvienam savā pastkastītē saņemt studiju programmu bukletus.

Lai pieteiktos šo informatīvo materiālu saņemšanai drukātā formātā, aicinām aizpildīt šo pieteikuma anketu un pēc pāris dienām izvēlētais studiju buklets būs atrodams norādītajā pasta adresē. 

Pirms iestāšanās – pārliecinies, vai ir nokārtoti nepieciešamie eksāmeni

Latvijas Universitāte atgādina, – lai iestātos konkrētās pamatstudiju programmās, papildu obligātajiem centralizētajiem eksāmeniem nepieciešami vēl izvēles eksāmenu rezultāti.

Ja plāno iestāties šajās studiju programmās, tad pārliecinies, lai tev būtu nokārtoti arī šādi CE eksāmeni:

  • Bakalaura programma “Bioloģija” – CE bioloģijā obligāts
  • Bakalaura programma “Biotehnoloģija un bioinženierija” (licencēšanas procesā) – CE ķīmijā vai CE bioloģijā, vai CE fizikā obligāts
  • Bakalaura programma “Fizika” – CE fizikā nav obligāts, bet dod iespēju iegūt vairāk punktu
  • Bakalaura programma “Ķīmija” – CE ķīmijā nav obligāts, bet dod iespēju iegūt vairāk punktu
  • Otrā līmeņa profesionālā programma “Ārstniecība” – CE ķīmijā vai CE bioloģijā, vai CE fizikā obligāts
  • Otrā līmeņa profesionālā programma “Zobārstniecība” – CE ķīmijā vai CE bioloģijā, vai CE fizikā obligāts
  • Bakalaura programma “Vēsture” – CE vēsturē obligāts

Pieteikšanās studijām – jūlija vidū

Valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa un ieviesto ierobežojumu dēļ šogad uzņemšana LU notiks divas nedēļas vēlāk nekā ierasts. Elektroniskā pieteikšanās pamatstudijām LU studiju programmām portālā latvija.lv norisināsies no 13. jūlija līdz 2. augusta plkst. 24.00.

Savukārt elektroniskā pieteikuma apstiprināšana vai pieteikuma iesniegšana klātienē norisināsies no 27. jūlija līdz 3. augustam darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdien, 1. augustā no plkst. 9.00 līdz 13.00 Rīgā, Raiņa bulvārī 19, LU filiālēs un citos vienotajā uzņemšanā iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktos.

Vairāk informācijas 

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai LU mājaslapā un sociālajos tīklos un tiekamies virtuālajā vidē LU kanālos!

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt