Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Karjeras diena RTU

Publicēts: 08. februāris 2021
Atjaunots: 08. februāris 2021

RTU Karjeras dienā, kas ir Latvijā lielākais jauniešu profesionālās orientācijas pasākums, jaunieši šoreiz virtuālajā vidē varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, kā arī iegūt vērtīgu informāciju, kā sevi pozicionēt darba tirgū, lai veidotu veiksmīgu karjeru. Uzņēmumiem, savukārt, šī ir iespēja iepazīties ar potenciālajiem darbiniekiem un informēt viņus par savu uzņēmumu un darba iespējām tajā.

Virtuālajā izstāžu platformā uzņēmumiem līdzīgi kā klātienes pasākumā būs savi stendi, kur iepazīties ar informāciju par uzņēmumu. Apmeklētāji varēs pieteikties vakancēm, čatā varēs sarunāties ar uzņēmumiem, pieteikt intervijas laikus.

Arī šogad izstādē iecerēta paralēlā programma, kurā tiks piedāvāti dažādi vebināri un darbnīcas, kā veidot karjeru un iekļauties darba tirgū.

Dalībai RTU virtuālajā Karjeras dienā patlaban jau ir pieteikušies 64 uzņēmumi, kas pārstāv 26 nozares. Visplašāk pārstāvēta IT nozare, finanses, enerģētika, būvniecība, ražošana.

Pasākumu atbalsta «Infotrust», «Skonto Group», «Tenachem», «Printful», «Accenture», «SEB», «AST». Informatīvi atbalsta «Prakse.lv», «CV online».

RTU virtuālās Karjeras dienas informācijai var sekot līdzi arī Facebook un mājaslapā.

Jautājumus rakstīt uz karjera@rtu.lv.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt