Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aivars, Valērijs

Dzimšanas dienu svin:

Mārtiņš Kuža

Ieskaties!

Ansim Gustavam Andersonam ZELTS Eiropas jauniešu informātikas olimpiādē!

Šajā nedēļas nogalē tiešsaistes režīmā norisinājās Eiropas jauniešu informātikas olimpiāde (European Junior Olympiad in Informatics - EJOI). Olimpiādē kopumā piedalās dalībnieki no 27 pasaules valstīm un Latviju tajā pārstāv četri talantīgi skolēni.
Ar lepnumu pievienojamies apsveicēju pulkam un priecājamies par mūsu 9.do klases skolēna Anša Gustava Andersona izcilajiem panākumiem, saņemot zelta medaļu European Junior Olympiad in Informatics - EJOI pirmo reizi, kopš tajā piedalās Latvijas skolēni. 
Komandu abas sacensību dienas pulcēja Pirmā programmēšanas skola, kur jauniešu dalību olimpiādē atbalsta komandas vadītāji - skolotāji Raivis Ieviņš un Normunds Svētiņš.
Ansis Gustavs Andersons informātikas jomā  sevi attīsta jau aptuveni četrus gadus un arī nākotnē vēlas kļūt par profesionālu programmētāju. Ansis Gustavs ir ieguvis bronzas medaļu 2019.gada European Junior Olympiad in Informatics - EJOI 2019 - Maribor, Slovenia, kā arī sudraba medaļu 2020.gada Latvijas informātikas olimpiādē. Viņa mērķis ir Latvijas informātikas olimpiādē izcīnīt zelta medaļu!
Sveicam arī Anša Gustava vecākus ar panākumiem! 

Atsauce: Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai
Pirmā programmēšanas skola

Uzņemšana 1.klasē turpinās

Joprojām uzņemam skolēnus 1.klasēs 2020./2021.mācību gadā!

Spiediet uz lodziņa "Skatīt vairāk", lejupielādējiet failu "Vecāku iesniegums 1.klase" , aizpildiet ar nepieciešamo informāciju un nosūtiet uz skolas e-pastu:  druvas.vidusskola@saldus.lv

 

Skatīt vairāk

Ceļvedis laika un darbu plānošanai

Lai šis rīks ir kā palīgs brīžos, kad šķiet- visa ir par daudz, nezinu ar ko sākt, kā visu paspēt..? 

Būs labi!

Turies pie plāna un Tev viss izdosies!

 

Ja joprojām ir sajūta, ka ar visu netiec galā, ka neproti pareizi salikt prioritātes, noteikti sazinies ar karjeras konsultanti Agitu Skrebeli, viņa Tev attālināti palīdzēs saprast- kā šo visu ieviest un īstenot savā ikdienā!

Skatīt vairāk

Attālinātās mācības jau no pirmdienas

Uzsākot mācības attālinātā režīmā, aicinām visus sekot līdzi aktuālajai informācijai skolas oficiālajā saziņas vietnē e-klase.lv Skolēni, skolotāji, vecāki! Sadarbojoties, atbalstot un izprotot vienam otru, mums noteikti izdosies! Atcerieties, ka ikvienam no mums šī ir jauna pieredze, tāpēc mācīsimies kopā, lai visiem no mums process ir viegls un saprotams.
Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Aivars, Valērijs

Dzimšanas dienu svin:

Mārtiņš Kuža

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt