Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Jēkabs Galiņš - "Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2022"

Publicēts: 19. oktobris 2022
Atjaunots: 19. oktobris 2022

Druvas vidusskolas 12.klases skolnieks Jēkabs Galiņš ir jaunietis, kurš nebaidās paust savu pārliecību, ir atvērts komunikācijai un ar lielāko aizrautību velta sevi jomām, kuras atzīst par savām.

Dejo JDK "Puzurs", ir kolektīva prezidenta vietnieks, veido mākslinieciski augstvērtīgas afišas, iesaistās kolektīva pasākumu organizēšanā, spēj ieinteresēt citus, ar savu piemēru apliecina, ka rūpīgs, atbildīgs darbs ir pamatā kolektīva izaugsmei.

Mērķtiecīgi un aizrautīgi apgūst teātra improvizācijas prasmes, piedalās daudzos valsts mēroga turnīros un kopā ar komandu iegūst godalgotas vietas. Jēkabs ir nepārspēts, savu skatuves partneru cienīts un atbalstīts komandas kapteinis, kurš ar savu radošumu, intelektu un atraktivitāti pārliecina gan skatītājus, gan tiesnešus.

Vadījis teātra sporta turnīrus, skolas pasākumus, JDK "Puzurs"koncertus. Izveidojis īpašu balsošanas sistēmu skolas prezidenta vēlēšanām 2021. gadā. Izstrādājis vietni skolas Adventes kalendāram.

Vienas no būtiskākajām interešu jomām ir angļu valoda un programmēšana. Papildus mācās un rezultatīvi piedalās dažāda mēroga olimpiādēs.

Jēkabs ir apveltīts ar lielisku humora izjūtu, pulcē ap sevi domubiedrus. Viena no labākajām Jēkaba īpašībām- būt īstajā laikā un vietā!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt