Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Simtgades stipedijas saņēmējs 2020./2021.m.g. Aksels Jaunzemis

Publicēts: 16. marts 2022
Atjaunots: 16. marts 2022

Aksels ir mērķtiecīgs un apzinīgs jaunietis, kurš ap sevi pulcē līdzīgi domājošus, aktīvus un pozitīvus jauniešus. Aksela prioritāte ir izcilas sekmes mācībās  un sabiedriskā aktivitāte.  Jau kopš 5.klases Aksels sevi pieteicis kā skolēnu pašpārvaldes dalībnieku gan Saldus 1.vidusskolā,  pēc tam Saldus vidusskolā un nu jau trešo gadu Druvas vidusskolā. Akselam piemīt pārliecinošas līdera prasmes, viņš veiksmīgi strādā ar komandu, kurā katram ļauj justies nozīmīgam. Pēdējā mācību gadā Aksels skolā pilda arī skolēnu domes viceprezidenta pienākumus, īpaši rudenī lielu uzmanību pievēršot jauniešu saliedēšanai dažādās skolas aktivitātēs un pasākumos. Aksela sabiedriskā aktivitāte novērtēta arī Saldus novada mērogā, 2020.gadā Aksels saņēmis arī Saldus novada pašvaldības balvu „Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei”

Aksela interesi par dabaszinībām un matemātiku apliecina rezultāti olimpiādēs- matemātikas 71.olimpiādes 2. kārtā 3.vieta, dalība ģeogrāfijas valsts 38.olimpiādes 3.kārtā un 1. vieta 2.kārtā, bioloģijas 41. olimpiādes 2.kārtā 2.vieta, ķīmijas 60.olimpiādes 2.kārtā atzinība, Eiropas Savienības dabaszinību olimpiādes atlases 1.kārtā 3.vieta. Arī vidējais vērtējums gadā apliecina Aksela mērķtiecīgumu- 8,23.

Aksels savu mērķtiecību un gribasspēku apliecināja 2018.gadā, izturot atlasi un 2019./2020.gadā absolvējot, FLEX (Future Leaders Exchange  Programm) Nākotnes līderu apmaiņas programmu, gadu dzīvojot un mācoties Amerikā- Kanzasā.  Lai izturētu atlasi, Aksels piedalījās vairākās konkursa kārtās un pierādīja, ka var būt viens no 2.4% pasaules skolēniem, kuri tiek līdz finālam un dodas gadu dzīvot Amerikā. Mācoties Winnetonka High school, Aksels apzināti krāja līderim nepieciešamās zināšanas un prasmes, tāpēc arī piedalījās un izturēja konkursu, lai startētu  arī CEW- Civil Education Week- Civilās izglītības nedēļā, kuras ietvaros devās uz Vašingtonu, kurā apguva zināšanas par līderību, sociālajiem projektiem un to izstrādi, medijpratību, kritisko domāšanu un cilvēku ar invaliditāti iekļaušanu sabiedrībā, Vašingtonā tikās ar senatoriem, diplomātiem un štatu pārstāvjiem.

Kā apliecinājums, ka Aksels ir bijis  viens no aktīvākajiem programmas dalībniekiem 2019./2020.gadā, ir tas, ka viņš kļuvis par programmas Pilsētu pārstāvi, kuriem ir pienākums izglītot vienaudžus par sociālās līdzatbildības tēmām, plānot projektus un virzīt tos realizācijai savā valstī, savā pilsētā un skolā. Aksels uzkrājis arī plašu brīvprātīgā darba pieredzi, aktīvi iesaistoties dažādu pasākumu organizēšanā, vadīšanā un plānošanā skolā, iesaistot skolas skolēnus labdarības projektos Ziemassvētkos, un pavasara talkā.

Klases audzinātāja Dace Tapiņa raksturo Akselu kā klases līderi jau kopš pirmās dienas. Jaunietis kurš nebaidās uzņemties atbildību, jaunietis, kurš nebaidās paust savu viedokli un nostāju dažādos jautājumos.

Aksela sirdslieta ir arī tautiskās dejas, kuras dejo jau kopš 3 gadu vecuma. TDA „Kursa”, ar ko kopā piedalījies divos Skolēnu dziesmu un deju svētkos un vienos vispārējos Latvijas dziesmu un deju svētkos.

Akselam piemīt ļoti daudz līderim nepieciešamo īpašību. Viņš ir enerģisks, darbīgs, organizēts, prasīgs pret sevi, ar augstiem kvalitātes rādītājiem, spēj elastīgi pielāgoties dažādām situācijām, un viņa mērķis ir nepārtraukta sevis pilnveidošana, saistot savu nākotni ar biznesa vidi. Mēs vēlamies izcelt Akselu un viņa uzkrāto pasaules pieredzi un mērķtiecību kā lielisku paraugu 21.gadsimta jaunietim.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt