Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Baltijas valstu video konkursā 3.vieta

Publicēts: 14. novembris 2016
Atjaunots: 15. novembris 2016

"Kā kļūt par labu kaimiņu? Kas notiek Baltijas jūras reģionā - Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs? Lai kļūtu par labu kaimiņu, jārīkojas. Ko es varu darīt?" Tā skan jautājumi, uz kuriem, mēs, 12. klases skolnieki Lauris Svārups un Artūrs Bartkevičs-Valdmanis, centāmies atbildēt, piedaloties Baltijas Asamblejas un Ziemeļu Ministru padomes biroju Igaunijā, Latvijā un Lietuvā rīkotajā video konkursā „Ziemeļu kaimiņi: esmu ziemeļnieks-baltietis!”.

 

Konkursā varēja piedalīties jebkurš Baltijas valstīs dzīvojošs jaunietis vai jauniešu grupa līdz 19 gadu vecumam. Mēs ieguvām trešo vietu, kā arī naudas balvu 250 EUR. Pirmo vietu ieguvušā video autori bija tiešām pacentušies - ar baltas krāsas "žiguli" trīs lietuviešu jaunieši devās braucienā maršrutā Lietuva-Latvija-Igaunija un atpakaļ, tā simbolizējot Baltijas ceļu, apstājoties valstu galvaspilsētās un pat tiekoties ar Lietuvas prezidenti.

 

Mūsu video pamatā bija ideja - lai tev apkārt būtu labi kaimiņi, tev pašam jābūt labam kaimiņam. Ir svarīgi vienam otru atbalstīt, un šo filozofiju var attiecināt arī uz Ziemeļvalstīm - ja mēs uzmanīsim cits citu, spēsim ikdienā sadarboties.

Artūrs un Lauris

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt