Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Skolotāju kolektīvs 2015./2016. mācību gadā

Publicēts: 16. septembris 2015
Atjaunots: 23. novembris 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandra Burve Druvas vidusskolā strādā par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Par skolotāju Druvā strādā kopš pirmsākumiem. Ir bijušas četras audzināmās klases. 2011. gadā ieguvusi titulu „Gada skolotājs” Hobijs – sēņošana, rudenī sēņojot, tiek izstaigāti visi apkārtnes meži. Daudz lasa grāmatas un apmeklē teātri. Patīk kustēties Zumbas ritmos. Ar lielāko prieku dodas ceļojumos kopā ar ģimeni un draudzenēm „šūniņu”. Moto: Katrā lielā un mazā cilvēkā ir kaut kas labs.

Sandra Burve

Druvas vidusskolā strādā par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Par skolotāju Druvā strādā kopš pirmsākumiem. Ir bijušas četras audzināmās klases. 2011. gadā ieguvusi titulu „Gada skolotājs”.  Hobijs – sēņošana. Rudenī sēņojot, tiek izstaigāti visi apkārtnes meži. Daudz lasa grāmatas un apmeklē teātri. Patīk kustēties Zumbas ritmos. Ar lielāko prieku dodas ceļojumos kopā ar ģimeni un draudzenēm - „šūniņu”.

Moto: Katrā lielā un mazā cilvēkā ir kaut kas labs.

 

Līga Kaļišuka

Druvas vidusskolā strādā no 1999. gada, un šī ir pirmā un vienīgā darba vieta. Filoloģijas maģistrs, kas māca latviešu valodu un literatūru. Audzina 11. ed klasi. 2013. gadā ieguvusi titulu „Gada skolotājs”. Hobijs, kas iztur laika pārbaudījumu, ir adīšana, it īpaši siltu zeķīšu adīšana nomierina un ļauj pārdomāt daudzas lietas. Patīk apmeklēt teātri, brīvajā laikā labprāt noskatās kādu labu filmu, un, protams, izlasa kādu labu grāmatu. Vasarā prieku sagādā puķu audzēšana un mājas apkārtnes veidošana. Interesē viss, kas saistīts ar interjera dizainu.

Dzīves moto: Viss, kas notiek, tas notiek uz labu.

 

Sandra Blūma

Druvas vidusskolā strādā par latviešu valodas un literatūras skolotāju. Ir audzinātāja 5.klasei. Pedagoģijas bakalaurs, Druvas vidusskolā strādā kopš 1999. gada. Pati absolvējusi Druvas vidusskolu un nespēj sevi iedomāties nevienā citā skolā. Ir sportiski aktīva – spēlē basketbolu, brauc ar riteni, bet ziemā, ja ir kārtīgs sniegs, labprāt slēpo. Ir aizrautīga basketbola līdzjutēja. Patīk dejot un apmeklēt dažādus teātra uzvedumus. Vasarā dodas mežā lasīt dažādas ogas.

Dzīves moto: „Viss, kas notek, notiek uz labu!”

 

Rita Gulbe

Druvas vidusskolā māca matemātiku. Ir audzinātāja 9. do klasei, bet pavisam ir audzinājusi piecas klases. Ieguvusi maģistra grādu matemātikā. Par skolotāju strādā divdesmit astoņus gadus. Vada nodarbības Kurzemes Jauno matemātiķu skolā. Interesē psiholoģija. Dzied sieviešu vokālajā ansamblī „Druvas tonis”. Ir aktīvas atpūtas cienītāja. Ar ģimeni un draugiem dodas tālos velobraucienos pa Latviju un ārpus tās. Patīk ūdensaerobika, slēpošana, nūjošana, īpaši gar jūras piekrasti. Aizrauj ceļošana, fascinē un uzlādē kalni.

Pieturas pie atziņas, ka Tu esi tas, ko Tu domā!

 

Sanita Ķiere

Druvas vidusskolā māca matemātiku. Ir audzinātāja 10. edm klasei. Skolā strādā 17 gadus. Ļoti patīk spēlēt bridžu. Šad un tad nododas meditācijai un nodarbojas ar reiki. Daudz lasa grāmatas. Vasarā strādā dārzā. Dodas pastaigās ar saviem suņiem. Ļoti labi jūtas atrodoties kalnos. Patīk adīt.

Pa dzīvi iet ar devīzi: Šim laikam ir viena priekšrocība pār visiem citiem – tas atvēlēts mums.

 

Antra Jankovska

Druvas vidusskolā jau divpadsmito gadu strādā par matemātikas skolotāju. Audzina 8. klasi. Lasa dažādus žurnālus. Patīk braukt ar riteni un garas pastaigas svaigā gaisā.

 

 

Normunds Svētiņs

Druvas vidusskolas informātikas skolotājs un direktora vietnieks informātikas jomā. Par skolotāju strādā jau trīsdesmit divus gadus. Ir savas jomas absolūts korifejs. Lielākā kaislība ir bridžs. Apveltīts ar lielisku humora izjūtu.

 

EneRožkova

Druvas vidusskolā jau 25 gadus strādā par krievu valodas skolotāju. Ir bijušas piecas audzināmās klases. Interesējas par politiku, seko līdz sportam, kā arī sporto pati.Nodarbojas ar aerobiku. Ziemā patīk slēpot. Daudz lasa grāmatas. Patīk paceļot kopā ar ģimeni vai citu labu kompāniju.

Dzīves moto: Nesalīdziniet sevi ar citiem , citādāk jūs nekad nebūsiet laimīgi!

 

Liāra Beļkeviča

Druvas vidusskolas bibliotekāre un angļu valodas skolotāja. Audzina 7. klasi. Pavisam kopā ir bijušas četras audzināmās klases. Skolotāja ar trīsdesmit septiņu darba gadu pieredzi. Daudz lasa grāmatas. Patīk gan adīt, gan ceļot. Ir sportiski aktīva un labprāt staigā lielus ceļa gabalus.

 

Antra Dukāne

Druvas vidusskolā strādā par angļu valodas skolotāju. Ir iegūts profesionālais maģistra grāds filoloģijā. Daudz lasa angļu un amerikāņu literatūru. Patīk dziedāt un ceļot. Aizraujas ar riteņbraukšanu un nūjošanu. Bieži skatās dažādus angļu un krievu humora raidījumus.

 

Lilita Vidiņa

Druvas vidusskolā sesto gadu māca vācu valodu. Skolotāja amatā pavisam nostrādāti četrdesmit divi gadi. Interesē un apgūst dažādas valodas. Brīvajā laikā nodarbojas ar šūšanu un adīšanu. Daudz lasa grāmatas. Patīk „sērfot” internetā.

 

Zenta Sileviča

Druvas vidusskolas sākumskolas un mājturības skolotāja. Audzināmā klase 1.re. Skolā strādā jau 33 gadus. Pedagoģijas maģistre. 2014. gadā ieguvusi titulu „Gada skolotājs”. Sirdslietas ir rokdarbi un kulinārija. Aizrāvusies ar Montessori pedagoģiju. Patīk slēpot, braukt  ar velosipēdu, kā arī doties dažādos ceļojumos.

Moto: Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.

 

Ilga Otto

Druvas vidusskolā strādā par sākumskolas skolotāju. Ir audzinātāja 4. klasei. Skolotāja ar 34 gadu darba pieredzi skolā. Aizrāvusies ar Montessori un citām alternatīvajām pedagoģijām. Audzē tulpes un narcises, kā arī vāc zālīšu tējas. Brīvajā laikā patīk locīt origami. Pārsteidz neatlaidīgie bērni. Tie, kuriem ir jāpieliek daudz lielākas pūles mācību apgūšanā nekā citiem, kuri nepadodas grūtību priekšā.

Dzīves moto: Visu tikai ar mīlestību!

 

Indra Zālīte

Druvas vidusskolas logopēde un sākumskolas skolotāja, kā arī akordeona spēles skolotāja. Ir 3. klases audzinātāja. Druvas vidusskolā strādā no skolas dibināšanas. Spēlē akordeonu Druvas folkloras ansamblī. Labprāt staigā lielus ceļa gabalus. Brīvajā laikā dodas tuvos un tālos ceļojumos.

 

Ieva Bērziņa

Druvas vidusskolā strādā par sākumskolas skolotāju, angļu valodas skolotāju, mūzikas skolotāju un ir skolas koru diriģente. Ir audzinātāja 1. do klasei. Druvā strādā kopš 2001. gada. Sirdslieta ir mūzika. Dejo Saldus kultūras centra deju kolektīvā „Bandava”.

 

Dzintra Januze

Par sākumskolas skolotāju Druvas vidusskolā strādā no skolas dibināšanas. Brīvajā laikā darina rokdarbus. Ir aktīva dzīvesveida piekritēja. Lielu gandarījumu rada mazmeitiņas.

 

Sandra Snipke

Druvas vidusskolā strādā par mūzikas skolotāju un kordiriģenti. Pedagoģijas maģistrs mūzikā ar 35 gadu pieredzi skolas darbā. Aizņemtības dēļ ir bijušas tikai divas audzināmās klases. Novērtēta ar ceturtās kvalitātes pakāpes mūzikas skolotāju profesijā. Ar vadītajiem koriem ir izcīnījusi zelta un sudraba diplomus. Lielu gandarījumu un prieku sagādā mazbērnu audzināšana, kas bagātina un piepilda. Patīk apmeklēt Latvijas Nacionālo operu, kā arī baudīt dažādu stilu mūziku.

 

Ina Ādlere

Kopš Druvas vidusskolas dibināšanas strādā par bioloģijas un ķīmijas skolotāju. Ieguvusi maģistra grādu bioloģijā un ķīmijā. Interesē viss par anatomiju un  fizioloģiju. Patīk apmeklēt teātri un doties ceļojumos. Sirds lieta ir kalnu slēpošana.

 

Inguna Role

Druvas vidusskolā par vēstures skolotāju strādā no 1994. gada. Ir bijušas trīs audzināmās klases. Iegūts maģistra grāds vēsturē. Milzīgu gandarījumu sagādā otra darba vieta Latvijas Okupācijas muzejā. Nejūtas labi, ja divu nedēļu laikā nav apmeklēts teātris vai noskatīta kāda no jaunajām filmām. Vasarā patīk rušināties pa savu dārzu. Mīl braukāties ar riteni.

Mudina sevi un citus dzīvot pēc principa: ”Ja es pate laba biju, visi man labi bij’!”

 

Aivars Tērauds

Par vēstures skolotāju Druvas vidusskolā strādā jau 25 gadus. Audzinātājs 10. edm klasei. Druvas vidusskolā vada jaunsargu kolektīvu. Lepojas par saviem diviem bērniem un diviem audžubērniem un, protams, par pieciem mazbērniem. Ļoti aizrauj Latvijas armijas vēsture un latviešu etnogrāfija.

Atziņa, kas palīdz dzīvot: Man pieder rīcības brīvība, par kuru man jāuzņemas atbildība.

 

Juris Levics

Druvas vidusskolas ģeogrāfijas skolotājs. Druvas vidusskolā strādā no skolas dibināšanas. Ir apmierināts, ja Druvas vidusskolas absolventi kļūst par labiem, sabiedrībai derīgiem cilvēkiem. Aizrautīgs ceļotājs. Nodarbojas ar muzicēšanu. Vienmēr ir līdz pa kādai pikantai anekdotei.

Dace Lāva

Druvas vidusskolā māca vizuālo mākslu un psiholoģiju. Vada kokles nodarbības. Skolā strādā jau 22 gadus. Ir audzinātāja 5. klasei. Patīk viss, jkas saistīts ar Ziemeļiem- skandināvu kultūra, īpaši somu. Mācās somu valodu pašmācības ceļā. Patīk aukstums un vēsi toņi. Kā hobijus min vecu lietu restaurāciju un lietu pārveidošanu interjera priekšmetos. Labprāt skrien. Sirdslieta ir dārzkopība un puķkopība. Gūst baudu rokkoncertos.

 

Džineta Rubule

Skolā strādā par ekonomikas skolotāju. Sirdslieta ir ziedi. Ir Saldus Vakara vidusskolas direktore. Hobijs ir ceļošana. Labprāt rušinās pa savu dārzu. Skolā strādā jau 26 gadus.

 

Andis Ozolnieks

Druvas vidusskolas zēnu mājturības skolotājs. Skolā strādā jau trīsdesmit gadus. Interesē viss par un ap kokgriešanu un virpošanu. Nodarbojas ar ūdenstūrismu.

 

Juris Zilvers

Druvas vidusskolas vieglatlētikas treneris un skolotājs. Ir 6. klases audzinātājs. Ieguvis profesionālo maģistra grādu „Sporta zinātnē”. Patīk reālistiskā māksla. Dejo standarta dejas. Brīvajā laikā skrien vidējā garuma distances.

 

Zigurds Zeps

Druvas vidusskolā strādā par sporta skolotāju. Par skolotāju strādā jau 40 gadus. Interesē viss par un ap sportu. Nodarbojas ar aktīvo cēļošanu. Siltajos mēnešos pārsvarā redzams pārvietojamies bez apaviem kājās.

 

Lauris Rinmanis

 

 

Daina Tursa

Skolas vēstures istabas vadītāja, kā arī skolotāju aizvietotāja. Kopš skolas dibināšanas līdz 2009. gadam bija direktora vietniece mācību darbā. Darbojas folkloras kopā „Zemturi”. Patīk ceļot un apmeklēt kultūras pasākumus. Vasarā rušinās savā mazdārziņā.

Par katru stundu Dievam pateicos,

Par elpu vienu,

Par katru nodzīvotu dienu.

/K.Skalbe/

 

Anita Ulmane

Skolotāja ar četrdesmit piecu gadu darba pieredzi. Brīvajā laikā nodarbojas ar rokdarbiem. Patīk ceļot un dejot.

 

Vineta Kurpniece

Druvas vidusskolā strādā par flautas spēles skolotāju. Sirdslieta ir mūzika un pūšamie instrumenti. Patīk ceļot. Sirdi silda mājas akvārijs ar zivtiņām.

 

Uldis Kuncis

Druvas skolā māca metāla pūšamo instrumentu spēli. Par pedagogu strādā trīspadsmit gadus.Interesē viss, kas saistīts ar mūziku. Patīk veidot dažādus ansambļus un šad tad pašam tajos uzspēlēt. Un vēl patīk dažādas datorprogrammas, kas saistītas ar mūziku. Labprāt dodas makšķerēt un  fotografēt.

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt