Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

Metodiskās dienas skolotājiem

Publicēts: 07. decembris 2021
Atjaunots: 07. decembris 2021

Druvas vidusskolas skolotāji kā vienu no 2021./2022.mācību gada uzdevumiem ir izvirzījuši mērķtiecīgas atgriezeniskās saites sniegšanu skolēniem mācību stundās, lai dotu iespēju skolēnam objektīvi konstatēt, vai viņi ir sasnieguši rezultātu un kas vēl būtu nepieciešams. Līdz ar to tiek realizēti uzdevumi, lai sasniegtu plānoto rezultātu:

9.novembrī  Oskara Kaulēna, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktora, vadīta nodarbība "Efektīva atgriezeniskā saite

mācību procesā".

29.novembrī katedru ietvaros- skolotāju pieredzes apmaiņa par AS metodēm savās mācību stundās, cik tās ir efektīvas un ko tās dod skolēnam. Katrs skolotājs izvirzīja savu mērķi saistībā ar jēgpilnas atgriezeniskās saites izmantošanas iespējām savās stundās līdz mācību gada beigām.

Savstarpējā stundu vērošanā tiek analizēti atgriezeniskās saites sniegšanas veidi skolēniem, izmantojot SLA.

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alīda, Jūsma

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt