Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Novada svešvalodas skolotāju semināri Druvas vidusskolā

Publicēts: 14. decembris 2022

Viena galva- labi, divas galvas- vēl labāk!

Lai varētu veikt ikdienas darbu labi, skolotājs pieliek diezgan daudz pūļu un izdomas. Ne vienmēr stundu sagatavošanai pietiek materiālu, un ne vienmēr ir skaidri izprotams, kā sasniegt vēlamo stundas gala rezultātu. Tāpēc ir labi, ja var pārrunāt ar kolēģiem jaunas idejas, apmainīties ar materiāliem, dalīties pieredzē.

30.novembrī un 7.decembrī Druvas skolā tika organizēti svešvalodu skolotāju semināri, kuros piedalījās Saldus novada krievu un angļu valodas skolotāji.

 Krievu valodas skolotāja Inese Čeporjuse kopā ar 11.klases skolēniem piedāvāja 2 atklātās stundas “Svētki pasaulē”. Lai arī tēma šķiet vienkārša, tomēr to sagatavot ir sarežģīti, jo daudz jaunu vārdu, no visas informācijas nepieciešams atlasīt skolēnu spējām un vecumam piemēroto.

Kolēģi uzteica stundas plānojumu, to, ka visi skolēni iesaistīti stundas norisē, interesantos materiālus, dažādās metodes, kā sekmīgāk apgūt vielu.

3.mi klasē angļu valodas stundu par to, kā veidot dialogu veikalā, vadīja viesskolotāja Inese Lasmane no Brocēnu vidusskolas. Skolotājai izdevās tik veiksmīgi iesaistīt skolēnus, ka stundas beigās skolēni negribēja beigt “iepirkšanos” un pat nepamanīja, kā iemācījušies dialogu no galvas.

Šogad ir jauninājumi 9.klases angļu valodas eksāmenā. Tāpēc skolotāja Gunita Karole kopā ar 9.klases skolēniem rādīja gatavošanās procesu runāšanas daļai. Ļoti uzteicama ir skolēnu uzdrīkstēšanās uzstāties tik lielas auditorijas priekšā. Pēc stundas skolotāja saņēma daudzus komplimentus par stundas gaitu un sadarbību ar skolēniem.

Šogad ir arī pilnīgs jaunums 12.klašu apmācībā- priekšmeta padziļinājums, kas ir pārbaudījums gan skolēniem, gan skolotājiem. Nekādas iepriekšējas pieredzes, tikai norādījumi un ieteikumi! Pateicoties skolotājas Antras Dukānes prasmei un darba pieredzei, mūsu skolēni tiek veiksmīgi virzīti uz sekmīgu iznākumu. Par šo meklējumu un atradumu ceļu skolotāja dalījās pieredzē ar kolēģiem.

Semināru nobeigumā prieks un lepnums gan par skolēniem, gan skolotājiem, jo ieguvēji bija visi!

Metodiskās apvienības vadītāja

Liāra Beļkeviča

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt