Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Labrīt, Robotika!- aizraujošākā vasaras nometne!

Publicēts: 25. augusts 2020

 

Projekts ir turpinājums 2019. gada pavasarī īstenotajam projektam LEGO robotikas un tehniskās jaunrades nometne bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai. Tas tapis pēc projektā iesaistīto dalībnieku vēlmes un iniciatīvas, kas apliecina tā nepieciešamību un ilgtspēju.

Projekta mērķis ir organizēt pasākumus bērnu un jauniešu digitālo un sociālo prasmju pilnveidošanai,  izmantojot motivējošus LEGO robotikas elementus.

15. un 16.augusts nometnē "Labrīt, robotika! 2" pagāja spraigā gaisotnē, jaunieši būvēja, pārbūvēja, vadīja, programmēja savus robotus, lai svētdienas pēcpusdienā varētu bez aizķeršanās piedalīties robotu spēlē. Robotu kaujas notika divās kategorijās: Makeblock un Lego Mindstorms. Sacensības atklāja dejojošie roboti!  

Nometne noslēdzās ar interesantu ekskursiju Ventspilī. Venstpils  pārsteidza nometnes "Labrīt, robotika! 2" dalībniekus. Paldies Venstpils digitālā centra nodarbību vadītajiem: Ģirtam  par 3D datorgrafiku un Elīnai par ieskatu Minecraft aizkulisēs.
 Paldies Annai Zagorskai, koncertzāles Latvija, producentei par interesanto stāstījumu un ekskursiju koncertzāles aizkulisēs!

Kā atzina lielākā daļa nometnes dalībnieku - šī nometne bija aizraujošākais vasaras piedzīvojums un izteica cerību, ka nākamvasar varēs satikties atkal un kopīgi plānot robotu misijas.

 

 

 

 

 

 

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt