Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Noslēdzies projekts ar SCHWENK Latvija atbalstu

Publicēts: 24. aprīlis 2023
Atjaunots: 13. jūnijs 2023

Projektā iegādātā aprīkojuma skaits un daudzveidība ir tik plaša, ka grūti pat uzskaitīt! Dažādu izmēru bumbas - no 20 cm līdz pat 75 cm diametrā -, masāžas ezīši stresa mazināšanai, dažādi līdzsvara diski, vingrošanas paklājiņi, dažādu veidu un stiprības vingrošanas gumijas, mini zviedru siena, milzīgs, ārkārtīgi plaši pielietojams komplekts, kurā ir savā starpā kombinējami elementi bērnu līdzsvara, koordinācijas, veiklības un maņu attīstīšanai. Pieaugušajiem savilktās plecu daļas relaksācijai noder pašmasāžas rīki. 

Sākotnēji bijām plānojuši iegādāties taktilo paklāju, bet plānotajā projekta īstenošanas laikā tas Latvijas tirgū nebija iegādājams, tādēļ nācās lūgt projekta pagarinājumu un mainīt iegādājamo priekšmetu profilu. Psiholoģe savā darbā jau bija sākusi izmantot nelielos gumijas sensorās adatu bumbiņas, kuras nervozāki bērni var paņemt rokās, mīcīt, spaidīt, burzīt situācijās, kad bērnam ir augsts stresa līmenis. Tādēļ projekta pagarinājumā iegādājāmies 15 šādus ezīšus, kā arī piepūšamus gumijas balansa spilvenus un taktilo disku komplektu.

Viss iegādātais aprīkojums ne mirkli nav stāvējis plauktā. Jau no iegādes brīža to izmanto gan sporta stundās, gan klašu aktivitātēs. Vislielākais ieguvums ir bērniem, kuri īslaicīgi vai ilgākā laika periodā nevar piedalīties sporta stundās. Ar viņiem medmāsiņa strādā individuāli, un bērniem tas ļoti patīk.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt