Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Noslēdzies projekts "Tehnoloģiju launags Druvas vidusskolā"

Publicēts: 02. februāris 2024
Atjaunots: 05. februāris 2024

Paldies Saldus novada nevalstisko organizāciju atbalsta fondam 2023 par  piešķirtajiem līdzekļiem, nodrošinot papildinājumu esošajai materiāltehniskajai bāzei un aktivizējot skolēnus un vecākus par pieejamajiem STEM jomas pulciņiem. Izglītības iestādei nepieciešams sekot līdzi tehnoloģiju attīstībai, lai skolā sekmētu mūsdienīgas personības attīstību. 

Projekta mērķis: Īstenot sadarbību starp dažādām sabiedrības grupām un organizācijām, veicināt bērnu un jauniešu interesi par STEM jomas mācību priekšmetiem, papildinot jau esošo dizaina darbnīcu ar lāzergravēšanas iekārtu, pilnveidojot interešu izglītības piedāvājumu un noorganizējot pasākumu “Tehnoloģiju launags Druvas vidusskolā”.

Pateicoties Jauno programmētāju atbalsta biedrības projektam ir iegūta lāzergravēšanas iekārta, kas papildina dizaina laboratoriju.

Atvērtās nodarbības ir laba informācijas izplatīšanas metodes, kas nodrošina efektīvāku informēšanu par pulciņiem. Realizējot dažādas aktivitātes "Tehnoloģiju launaga" ietvaros, skolēniem ir pavērušās plašākas iespējas būt radošiem.

Projekta laikā tika apmācīti skolas skolotāji, kuri māca priekšmetu dizains un tehnoloģijas. Viņi tika iepazīstināti ar lāzergravētāja iespējām. Paldies E.Vīndedzim, kurš sniedza praktiskus padomus darbā ar iekārtu.

Viesi no Ērgļu vidusskolas kopā ar  Druvas vidusskolas vecāku padomes dalībniekiem tika iepazīstināti ar dizaina un tehnoloģiju kabineta aprīkojumiem un nu pārzin skolēniem piedāvātās plašās iespējas.

Prieks par vecāku interesi iepazīstoties ar skolas STEM jomas interešu izglītības iespējām, ar tehnoloģijām, kas dažādo mācību procesu un palīdz skolēniem būt radošiem un iegūtās zināšanas pielietot praktiski.

Projekts "Tehnoloģiju launags Druvas vidusskolā"  tapis ar Saldus novada nevalstisko organizāciju atbalsta fonda 2023 atbalstu.

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt