Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Vasaras skoliņa “Dziedātava”

Publicēts: 18. jūnijs 2021

 Muzicēšana, atkalsatikšanās un dzīvesprieks bija projekta – vasaras skoliņas “Dziedātava” – vadmotīvs trīs dienu garumā. Vasaras skoliņā satikās Druvas vidusskolas zēnu kora un 5.-9. klašu meiteņu kora dalībnieki un viņu mūzikas skolotājas. Laikā, kad tika izstrādāts projekta pieteikums, cerējām, ka skolēnu Dziesmu un deju svētki kaut vai nelielā formātā, bet notiks klātienē. Dzīve un ieilgusī pandēmija ieviesa savas izmaiņas, bet viss, kas notiek, notiek uz labu, jo mūzikas skolotājas brīvi varēja izvēlēties repertuāru – azartisku, dzīvespriecīgu, spriganu, īsti vasarai atbilstošu.

Projektu īstenoja Druvas vidusskolas mūzikas skolotājas. Īpašās viešņas bija Rīgas Doma kora skolas vokālā pedagoģe Valda Tračuna un aktrise Anta Aizupe. Raibajai dalībnieku kompānijai bija ne tikai jādzied, bet jāveic dažādi balss nostādīšanas un elpošanas vingrinājumi, komandu veidošanas un aktiermeistarības aktivitātes. Bija arī rīta iesildīšanās ar aerobikas, deju un balss vingrinājumiem, sporta nodarbības, spēles un zināšanu pārbaudes uzdevumi. Trešajā dienā bija arī īpaša kulinārijas nodarbība, kad dalībnieki runāja par to, kā top biskvīta torte un dekorēja brīnumgardo skolotājas Ritas Ūpes cepto torti.

Līdz pēdējam cerējām, ka uz vasaras skoliņas noslēguma koncertu varēsim saaicināt vecākus, ģimenes locekļus, skolotājus, pagasta iedzīvotājus. Epidemioloģiskā situācija to diemžēl neatļāva. Klausītāju loks bija ierobežots – skolēnu vecāki un daži skolas darbinieki. Tomēr noslēguma koncerts izdevās ļoti jauks, sirsnīgs un patiesa prieka piepildīts. Dziedātāju un skolotāju acis dzirkstīja, klausītāji dziedāja līdzi, un aplausi skanēja nebūt ne pieticīgāk kā kādā lielkoncertā. Un kur nu vēl gardā kūka koncerta noslēgumā!

Projektu “Dziedātava”  īstenoja biedrība “Putnu pagalms”. Dalībnieki un skolotāji pateicas Saldus novada pašvaldības projektu fondam par finansiālu atbalstu un Druvas vidusskolai par iespēju darboties skolas telpās un teritorijā.

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt