Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

Solis tuvāk drošībai

Publicēts: 26. decembris 2016
Atjaunots: 01. janvāris 2017

Drošas dzīves vides attīstības biedrība „Oāze” sadarbībā ar Druvas vidusskolu īstenoja Saldus novada pašvaldības projektu fonda atbalstīto projektu „Solis tuvāk drošībai”.

Skolas 27 gadu pastāvēšanas laikā skolas plašās teritorijas, iekšpagalmu plānojums un labiekārtojums ir fiziski un morāli novecojis, atsevišķas vietas apdraud cilvēku veselību.

Uzsākot darbu pie teritorijas labiekārtojuma skices izveides, maija mēnesī skolas audzēkņi un skolotāji iesniedza savus priekšlikumus un ieceres, ko, kur un kā gribētu redzēt skolas teritorijas labiekārtojumā. Turpat ap 200 ieceru tika iesniegtas arhitektei Gundegai Brokai, kas darbus izskatīja un izstrādājot teritorijas labiekārtojuma skici, ņēma vērā ierosinājumus.

Skice ir gatava. Pirmais solis tuvāk drošībai un pārmaiņām ir veikts. Ar nepacietību gaidīsim projektu pieteikumu konkursu iespējas, lai soli pa solim varētu uzsākt jaunās labiekārtojuma skices iedzīvināšanu dzīvē.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Agija, Aldonis

Dzimšanas dienu svin:

Uldis Bullis, Lāsma Malceniece, Kristiāna Rudzutaka

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt