Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Norvēģu valodas apmācība

Publicēts: 02. maijs 2017
Atjaunots: 02. maijs 2017

Vai nu pateicoties Karjeras nedēļai skolā, kas liek domāt par nākotnes iespējām, vai tikšanās ar Druvas vidusskolas audzēkņiem, vai iespējai braukt uz Norvēģiju, bet fakts paliek fakts -  uz norvēģu valodas A1 līmeņa apmācībām ir pieteikušies 43 Druvas vidusskolas audzēkņi. Audzēkņu daudz un apmācības ir 2 grupās – pirmdienā, trešdienā un otrdienā, ceturtdienā. Katra nodarbība ir vēlu vakarā un 1,5h. Audzēkņiem jābūt lielai motivācijai, lai nāktu uz mācībām, jo skolā slodze ir ļoti liela un, lai mācītos valodu, katram pašam sevī ir jāatrod motivācija.

Apmācības notiek pēc Eiropas valodas standarta CEFR. Audzēkņus mācību noslēgumā sagaida tests.

Pilnīgi skaidrs, ka visi audzēkņi netiks līdz testam. Taču lielā interese ir signāls tam, ka par papildus valodas iespējām ir interese un ir nepieciešamība. Jāatzīmē, ka par apmācības iespējām interesējās gan audzēkņu vecāki, gan skolotāji, gan jaunāko klašu bērni, kas kādu laiku ir dzīvojuši Norvēģijā.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt