Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

Talantu skolas 8.decembrī

Publicēts: 05. decembris 2017
Atjaunots: 07. decembris 2019

 

 

 

 

 

 

 

Jaunie programmētāji turpinās darboties Scratch vidē. Skolotājs N.Svētiņš saka: “Jauni uzdevumi – jaunas iespējas! Visi mīļi gaidīti!” Nodarbība Druvas vsk. skolēniem – plkst.13.00.

LU pasniedzēja Liene Šustere rosinās jaunos ģeogrāfus iedziļināties tēmā “Gaisa kvalitāte un gaisa piesārņojuma mērīšana” un stāstīs par iespaidiem Somijā. Būs arī J.Levica konkurss- par Baltijas valstīm un vulkāniem. 

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sabiedrisko attiecību speciālists E.Žukovskis piepazīstinās jaunos biologus ar studiju iespējām RSU, bet Medicīnas fakultātes prodekāns doc.Skadiņš runās par tēmu “Baktēriju daudzveidība un laboratora diagnostika” 

Multimediju skolā viesosies jaunais režisors Dāvis Dreimanis. Viņa interesantākais darbs – dokumentālā filma “Fiņķis- Laiks ir uzvarējis” par leģendāro hiphopa meistaru Ozolu. Turpināsim apgūt radošumu! 

Saldenieks Edmunds Pabērzis, kurš kādreiz strādāja Saldus Jaunatnes iniciatīvu centrā “Šķūnis”, četru gadu laikā ir kļuvis par personības attīstības treneri un “Baltā nama” īpašnieku Līkajā ielā Saldū. Balstoties uz savu pieredzi, viņš rosinās jauniešus veidot pozitīvu komunikāciju ar apkārtējo pasauli un aicinās izvirzīt mērķus personīgajai izaugsmei. Būs interesanti!

Autobusi:

no Nīgrandes – plkst.13.45, no Ezeres – plkst.14.10

no Saldus tirgus laukuma – plkst.14.45,

uz Saldu un Nīgrandi – plkst.18.00.

Projekta vadītāja Ilze Kļava, tl.29115267

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Rauls, Rodrigo

Dzimšanas dienu svin:

Roberts Vāle

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt