Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Citāda talantu skolas nodarbība

Publicēts: 22. oktobris 2015

16. oktobrī ar 16 jaunajiem matemātiķiem devāmies uz Kabili pie Aivara Bergmaņa, lai iepazītos ar atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops”. Kabiles mežsargs Aivars Bergmanis šo atpūtas un mācību parku iekārtojis savā mežā. “Ozolu biotops” savu nosaukumu ieguvis, jo mežs bagāts ar ozoliem, te aug veselas ozolu ģimenes. “Ozolu biotopā” aplūkojamas A. Bergmaņa un viņa domubiedru darinātas koka skulptūras un gleznas.

26. septembrī parkā tika atklāta “ Līvu” dziesmu iela, kurā attēlotas 10 leģendārās grupas “Līvi” dziesmas, kā arī informācija par grupu un līviem kā tautu, dziesmu vārdi un “Līvu” dalībnieku citāti.

Parkā iespējams izzināt notiekošos procesus dabā, izstaigāt dažāda garuma meža takas, aplūkot bebru veikumus, uzspēlēt gan meža minigolfu, boulingu, gan arī vēl vismaz 15 atrakcijas, saistītas ar matemātiku, prāta un erudīcijas spēlēm. Īpašu uzmanību skolēni pievērsa prāta spēlei – Mankala, kuras mērķis ir līdz spēles beigām iegūt savā īpašumā pēc iespējas vairāk akmentiņu, nekā pretiniekam.

Ekskursijas beigās mēs nesteidzīgi atpūstāmies pie ugunskura, malkojot karstu tēju ar bulciņu.

Grupas vārdā vēlos teikt mīļu paldies A. Bergmanim par interesanto stāstījumu, atskaņotajām Līvu dziesmām, laipno uzņemšanu un atsaucību!

JMS vadītāja, Rita Gulbe

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt