Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

IT atvieglo darbu

Publicēts: 27. februāris 2017
Atjaunots: 27. februāris 2017

Februāris arī šogad, kā jau parasti, bija samazinājis jauno matemātiķu skaitu gan matemātikas starpnovadu olimpiādes sakarā, gan slimības dēļ. Taču šis apstāklis nemazināja nodarbības nozīmīgumu un vērtīgumu. Ar lielu aizrautību skolēni minēja Sudoku mīklas(lielākā daļa pirmo reizi). Visus dalībniekus pozitīvi pārsteidza Rubas pamatskolas skolniece Anrita Romanovska, kura Sudoku atminēja kosmiskā ātrumā- nepilnās 2 minūtēs(daži skolēni pat 40 min netika galā!). Panākumu atslēga bija vienkārša – Anrita min Sudoku mīklas KATRU DIENU! Fantastiski!!!

            Nodarbības 2.daļā mācījāmies paši veidot krustvārdu mīklas ar matemātisku saturu, izmantojot planšetes. Jaunieši atzina, ka skolā nereti tiek uzdots  izveidot krustvārdu mīklas dažādos priekšmetos un tas ir ilgstošs un sarežģīts process, tāpēc bija priecīgi un pateicīgi, ka nodarbībā apguvām IT programmu, kas deva iespēju izveidot krustvārdu mīklu daudz ātrāk un aizraujošāk!

            Paldies jaunajiem, atraktīvajiem matemātiķiem par izdevušos nodarbību!

Rita Gulbe, JMS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt