Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

JMS NODARBĪBA DABĀ

Publicēts: 20. oktobris 2016
Atjaunots: 20. oktobris 2016

Jaunie matemātiķi 14.oktobrī devās uz Kabili pie Aivara Bergmaņa, lai iepazītos ar atpūtas un mācību parku “Ozolu biotops”. Kabiles mežsargs Aivars Bergmanis šo atpūtas un mācību parku iekārtojis savā mežā. Liels pārsteigums bija Baltā Vilka iela, kas veltīta dzejniekam J. Baltvilkam. Bērniem ļoti patika “ Līvu” dziesmu iela, kurā atrodami šīs leģendārās rokgrupas dziesmu vārdi. Īpašu šarmu Līvu ielai piešķira Saldus mākslinieces Guntas Krauleres gleznas, koktēlnieku un paša Aivara Bergmaņa darinātās skulptūras un atskaņotās Līvu dziesmas.

Parkā iespējams izzināt notiekošos procesus dabā, izstaigāt dažāda garuma meža takas, uzspēlēt gan meža minigolfu, boulingu, gan arī vēl vismaz 15 atrakcijas, saistītas ar matemātiku, prāta un erudīcijas spēlēm. Skolēniem patika prāta spēle – Mankala, kuras mērķis ir līdz spēles beigām iegūt savā īpašumā pēc iespējas vairāk akmentiņu, nekā pretiniekam.

Paldies A. Bergmanim par laipno uzņemšanu, interesanto stāstījumu un, protams, par iekurto ugunskuru, kas mūs mīļi sildīja, malkojot līdzpaņemto tēju!

Rita Gulbe, JMS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt