Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Pavasara vilinājums

Publicēts: 22. aprīlis 2016

Pateicoties pavasarīgi siltajam laikam, šī gada pēdējā Jauno Matemātiķu Talantu skolas nodarbība tika organizēta laukā - Druvas vidusskolas zaļajā klasē. Jaunieši tika sadalīti 3 grupās un pirmais uzdevums bija putnu būrīšu pagatavošana. Darbs ne pārāk grūts, bet gana atbildīgs: bija diezgan jānopūlas, lai atlasītu būrītim nepieciešamās detaļas, detaļas sastiprinot, nagliņas niķojās un locījās kā niķu pilni mazuļi, āmurs ne viemēr trāpīja nagliņai un tā rezultātā cieta pirksti. Bet, par prieku visiem, putnu būrīši tapa gatavi! Urāāā! Nākamais uzdevums bija saistīts ar ģeometriju, proti, skolēniem vajadzēja aprēķināt, cik daudz materiāla nepieciešams, lai pagatavotu vienu putnu būrīti. Šis uzdevums lika jauniešiem atsvaidzināt zināšanas par paralēlskaldņa pilnas virsmas laukuma aprēķināšanu.

Tad sekoja orientēšanās sacensības – skolēniem pēc fotogrāfijām vajadzēja atrast 10 kontrolpunktus un katrā no tiem bija jāuztaisa Selfijs. Tas jauniešiem ļoti patika!

Noslēgumā katrs JMS dalībnieks saņēma Apliecību par piedalīšanos un aktīvu darbību matemātikas nodarbībās. APSVEICU!!!

Liels prieks un lepnums, ka 8 jaunie matemātiķi nopelnīja iespēju doties apmaksātā ekskursijā uz LU Dabaszinību un matemātikas fakultātes jauno ēku Rīgā.

 

JMS vadītāja, Rita Gulbe

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt