Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Praktiskā darbošanās

Publicēts: 10. marts 2016

Nav noslēpums, ka jau no agrīna vecuma bērniem patīk darboties praktiski, tāpēc 19.februāra nodarbībā veicām praktisku uzdevumu: skolēniem bija jāuzzīmē visi iespējamie kuba izklājumi, tad tie jāizgriež un jāsaloka kubs tā, lai neviena skaldne nepārklātos. Darbs šķietami nebija sarežģīts, bet uzzīmēt 11 dažādus kuba izklājumus dažiem jauniešiem lika galvas tā nopietni „palauzīt”. Pārliecinošu uzvaru ar 11 kuba izklājumiem guva Anna Melnbārde no Pampāļu pamatskolas, bet Undīne Ulmane no Nīgrandes pamatskolas uzzīmēja 10 izklājumus. Apsveicu!

Nodarbības otrajā daļā katram skolēnam bija jāizveido kubs no cieta papīra un jāaprēķina kuba virsmas laukums un tilpums. Jaunieši darbu veica precīzi un ar lielu azartu, apgūstot praktiskās iemaņas daudzskaldņa veidošanā un uzzinot kuba virsmas laukuma un tilpuma aprēķināšanas formulas.

Rita Gulbe, JMS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt