Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Talantīgie matemātiķi rullē

Publicēts: 28. janvāris 2016
Atjaunots: 28. janvāris 2016

Neskatoties uz vispārēju skolēnu slimošanu, jaunie matemātiķi, prieka, apņēmības un enerģijas pilni, uz kārtējo talantu skolas nodarbību ieradās kuplā skaitā. Nodarbības pirmajā daļā tika atsvaidzinātas zināšanas par visām darbībām ar racionāliem skaitļiem un procentiem. Skolēni strādāja pāros un viņu uzdevums bija salikt puzli, atrisinot uzdevumu un savietojot puzles fragmentu ar atbildi. Visiem par prieku, darbiņš veicās labi un katrs pāris galarezultātā savā priekšā ieraudzīja taureni. Nākamais darbiņš bija starptautiskā konkursa „Ķengurs” tests, kurā skolēni varēja pārbaudīt un apliecināt savas augstākās domāšanas prasmes, erudīciju, atjautību, loģisko domāšanu un spēju analizēt nestandarta situācijas.

Paldies jaunajiem matemātiķiem par azartu un aktivitāti!

Rita Gulbe, JMS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt