Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Talantu skolas jaunā sezona var sākties

Publicēts: 28. septembris 2015

Ir veiksmīgi atsākusies Talantu skolas jauno matemātiķu jaunā sezona. Šogad tika aicināti 5.- 7.klašu skolēni. Atkalredzēšanās prieks, apskāvieni un pozitīvā gaisotne divu dienu nodarbībās ir pierādījums tam, ka skolēni ir apņēmības pilni nopietnam darbam un paši atzina, ka matemātika viņiem patīk. Piektdien nodarbības vadīja Druvas vidusskolas 10. un 12. klases jaunieši. Skolēniem īpaši patika 12. klases skolēnu Dāvja Dāvida Gailīša un Linarda Hremenkina interaktīvā grupu darba nodarbība “Izvēlies pats”. Skolēni atzinīgi novērtēja arī āra nodarbības loģikas un atjautības uzdevumus, ko vadīja 10. klases skolnieces. Izvērtējuma anketās skolēni apliecināja, ka nodarbībās nostiprināja komandas savstarpējās sadarbības prasmes un iemācījās, kas ir algoritmi un kā tos izmantot uzdevumu risināšanā. Skolēni neslēpa sajūsmu arī par vakara jautro pasākumu Rararallijs. Paldies organizatoriem un ikvienam, kurš palīdzēja Talantu skolas jauno sezonas atklāšanu darīt īpašu un vērtīgu!

JMS vadītāja, Rita Gulbe

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt