Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Tehniskā modelēšana

Publicēts: 31. marts 2017
Atjaunots: 31. marts 2017

Tehniskā modelēšana ir izziņas process, kurā skolēni iegūst un papildina savas zināšanas, prasmes un iemaņas tehnikā un tehniskajā jaunradē.  24.marta Talantu skolas nodarbībā skolēni gatavoja „lidojošo spārnu”.

Vispirms Austra Ozola bērnus iepazīstināja ar lidaparāta galvenajām detaļām un to nozīmi lidojumā.Tika pārrunāts, kas ir fizelāža, ka ķīlis ir virziena stūre, bet stabilizators ir augstuma stūre. Kopā ar vadītāju tika noskaidrots, kā lidmodelim noteikt smaguma centru.

Lidaparāta modelis bija jāizgatavo, vadoties pēc tehniskā zīmējuma un gatavā parauga. Sākumā skolēnos bailes izraisīja tehniskais zīmējums, bet ātri vien visi ar to tika skaidrībā. Tad nu vajadzēja parādīt prasmes un iemaņas darbā ar instrumentiem dažādu materiālu  apstrādei un savienošanai.

Neiztika arī bez mākslinieciskā noformējuma! Visbeidzot lidaparāts bija  jāizmēģina lidojumā un jānoskaidro veiksmīgākie un tālākie lidojumi. Arī tur bija vajadzīgs pamatīgs treniņš.

Nodarbības beigās visi skolēni tika apbalvoti ar saldumiem.

Paldies nodarbības vadītājai – skolotājai Austrai Ozolai par radošo un aizraujošo nodarbību!

Rita Gulbe, JMS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt