Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

Ieskats kosmētikas un medikamentu pagatavošanā

Publicēts: 09. novembris 2015

Praktiskās nodarbības laikā farmaceite Liene Ādlere skolēnus iepazīstināja ar dažādu zāļu formu pagatavošanas metodēm. Skolēni paši pagatavoja mitrinošu lūpu balzāmu, deguna ziedi ar dekspantenolu, cinka pastu, gēlu un lavandas ēterisko eļļu saturošas ārstnieciskās svecītes. Visas zāļu formas tika pagatavotas, sildot vai kausējot sastāvdaļas ūdens peldē.
Nodarbības otrajā daļā tika izrunāts, kādiem mērķiem tiek izmantots katrs pagatavotais produkts un kuras sastāvdaļas ir atbildīgas par produkta īpašajām mitrinošajām vai ārstnieciskajām īpašībām.
Tā kā skolēnu vidū bija skolnieces, kas vēlas kļūt par farmaceitēm, nodarbības noslēgumā tika pastāstīts par farmaceita profesijas apguves un darba iespējām Latvijā un ārzemēs.

KJBS vadītāja, Ina Rudzutaka

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Ariadne, Eleonora

Dzimšanas dienu svin:

Eva Liepa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt