Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Latvijas gada ģeovieta 2016

Publicēts: 10. marts 2016

19.februārī nodarbības 1.daļā skolotājs J.Levics jaunos ģeogrāfus sagaidīja ar erudīcijas konkursu par Krieviju. Konkursiņā bija jāatpazīst gan Krievijas kalni, muzeji, kā arī tradīcijas. Konkursā vislabāk veicās Ģirtam Brucim (DV). Nodarbības 2.daļa bija Latvijas Universitātes profesora Ervīna Lukševica rīcībā. Nodarbība iesākās neplānoti un interesanti apskatot un aicinot profesoram noteikt kādu Rubā atrastu fosiliju. Kā izrādās apmēram 400 miljonu gadu sens galvkājis, kuru ledājs atnesis no Igaunijas līdz Rubai.

Lekcijas tēma bija par Latvijas Gada ģeovietu 2016. Šogad tā ir Skrundas novada ģeoloģiskais atsegums pie Ventas. Tur ir atrasts pirmais četrkājis , kurš ir iznācis no ūdens. Tā latīniskais nosaukums ir Ventastega Curonica.
 
Juris Levics, KJĢS vadītājs
 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt