Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Nodarbības Talantu skolā ģeogrāfiem

Publicēts: 16. decembris 2018

Kā jau paredzēts, šajā mācību gadā notika 4 Talantu skolas nodarbības ģeogrāfijā. Te piedalās 8- 12. Klašu skolēni ne tikai no Druvas vidusskolas, bet arī no citām novada skolām. Aktīvi mūs atbalsta un palīdz skolotājas Inita Valtere no Saldus vidusskolas un Ina Kuzminova no Cieceres skolas. Paldies!
Nodarbību princips nav mainījies. Pirmajā daļā ir erudītu konkursa tipa nodarbība ar iespējām uzzināt pareizās atbildes. Lieki piebilst, ka parasti uzvar vidusskolēni. Bet uzvara, protams, nav galvenais.
Otrajā daļā mūs apciemo lektori. Sptembrī mēs uzzinājām par ekoloģisko situāciju Saldus novadā no atbildīgā Saldus domes speciālista Edgara Kronberga. Sensācija bija Kristapa Lamstera viesošanās. Kristaps ir pirmās un vienīgas Latvijas ekspedīcijas uz Antarktīdu dalībnieks. Tā bija ekskluzīva iespēja uzklausīt viņa stāstus, pieredzi un piedzīvojumus. Novembrī mūs apciemoja Inta Ķikure- pieredzes bagāta pasaules apceļotāja ar 51 valsts pieredzi. Decembrī uzklausījām Druvas vidusskolas absolventu Filipu Lastovski, sirdī ģeogrāfu, bet šobrīd Delfi žurnālistu. Interesanta pieredze. Nav par vēlu pievienoties. Janvārī gaidām jaunus dalībniekus.

Juris Levics. ģeogrāfs

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt