Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Talantu skolas ir sākušās

Publicēts: 03. oktobris 2016
Atjaunots: 03. oktobris 2016

Jaunā sezona sākusies ar lielu jauniešu interesi par skoliņu. Skolotāja Zita Andersone vadīja jauniešus skolotāja Jura Levica sagatavotā erudīcijas konkursā. Šoreiz bija 3 konkursi - atpazīsti Saldus novada kaimiņu novadus, atpazīsti Latvijas pilsētu moto un atpazīsti valstis kartē.
Pie mums viesojās Kristaps Lamsters, kas bija viens no Grenlandes ekspedīcijas ledāja pētnieku komandas. Kristaps iepazīstināja ar ledājiem kā tādiem un pēc tam gan stāstīja, gan rādīja bildes, video par ekspedīciju Grenlandē. Jauniešiem bija iespēja pārbaudīt, cik viņi gatavi doties ekspedīcijā - paturot savā mugurā pētnieka mugursomu ar ekipējumu, 30kg - nav nekāds joks. Tikšanās iedvesmoti jaunieši labprāt dotos līdzīgās ekspedīcijās

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt