Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

Vai Druvā ir dabiskas pļavas?

Publicēts: 29. aprīlis 2014
Atjaunots: 29. aprīlis 2014

25. aprīlī norisinājās ikmēneša  Kurzemes Jauno Ģeogrāfu skolas nodarbība. Tā kā Juris Levics bija devies aiz Latvijas robežām, konkursu vadīja Saldus 1.vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja Zita Andersone. Skolotājs Levics bija mums atstājis garšīgu konkursiņu par pasaules tautu nacionālajiem ēdieniem. Vislabākos rezultātus ieguva Justīne Ševele un Ieva Ozoliņa.
Pēc konkursa mūs sagaidīja pamācoša lekcija par dabisko pļavu nozīmi un veidošanos. Iepazīt un atšķirt pļavas palīdzēja Solvita Rūsiņa, LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes docente. Pēc nodarbības sekoja praktiskā daļa, kurā devāmies ārā un konstatējām, ka mūsu skolas apkārtnē ir pietiekami daudz augu sugu, kas liecina par iespēju saglabāt dabiskas pļavas Saldus novadā.

Anastasija Petroviča,12.h kl.skolniece, KJĢS dalībniece

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Dzimšanas dienu svin:

Zane Lāva

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt