Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Attīstām runas prasmi

Publicēts: 07. janvāris 2017
Atjaunots: 07. janvāris 2017

Nodarbības 1.daļā viesojās pazīstamā skatuves mākslas un runas konsultante , pasniedzēja, docente un aktrise Zane Daudziņa. Nodarbības laikā Zane pastāstīja kā pārvarēt satraukumu uzstāšanās laikā, kā trenēt balss saites, lai runas plūdums būtu harmonisks un balss tembrs liktos patīkams citu klausītāju ausīm. Visi padomi tika doti nepiespiestā, brīvā gaisotnē, ieinteresējot auditoriju arī praktiski līdzdarboties.
2.daļā bija Ziemassvētku atklātņu darbnīca. Vispirms iepazīstināju ar saviem darbiem mākslas jomā. Viena no tehnikām, kurā strādāju ir cianotipija, šajā tehnikā nākas daudz eksperimentēt, tāpēc ir daudz pusfabrikātu vai eksponēšanai nederīgu darbu, bet to detaļas un fragmentus var izmantot citās tehnikās vai noformēšanas darbos. Mēs izmantojām tos atklātņu veidošanā. Cianotipijā visi darbi ir zili baltā tonalitātē, tā nu mums bija zili balta musturu kaudze, kurā katrs meklēja sev tīkamos motīvus. Tas bija līdzīgi kā mākoņos vai tušas traipos meklēt zīmējumus vai tēlus. Var arī teikt,ka mēs no defektiem veidojām efektus:). No izvēlētajiem motīviem griezām dažādas formas un veidojām atklātnes koncepciju - izgrieztās detaļas līmējām uz krāsaina kartona un papildinājām ar stikla kontūru zīmējumu. Apguvām arī tādu ,šķietami elementāru lietu- kā izdarīt tā ,lai atklātne būtu simetriska- visas malas taisnas un abi atvērumi vienādi. Izrādījās, ka tas nemaz nav tik elementāri, dažs tā arī netika pie simetriskas kartiņas, bet daudzi darbi bija gan mākslinieciski ,gan tehniski perfekti. Daži autori savas atklātnes nākamā dienā tirgoja Mazpulku Ziemassvētku tirdziņā.
 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt