Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Pirmā semestra nodarbības Personības attīstības skolā (2018./2019.m.g.)

Publicēts: 17. decembris 2018

Gads personības attīstības skolā iesākās ar psiholoģes Gundas Pūces viesošanos, kura rosināja jauniešus izzināt pašiem sevi praktiskos vingrinājumos un meklēt motivāciju savās nākotnes vīzijās, veidojot sev svarīgo lietu „domu karti” kolāžas veidā.

Oktobrī  talanta skolā viesojās māksliniece Linda Muižniece, kura stāstīja par savu interesanto ceļu „uz mākslu”, par izglītības pieredzi Kanādā un māksliniekam būtiskajām kvalitātēm un to attīstīšanas iespējām. Praktiskajā daļā jaunieši veidoja darbu cianotipijas tehnikā, nodarbības gaitā veidoja improvizētu momentizstādi.

Novembra nodarbībā ķermeņa, emociju un balss tembra sakarības skaidroja, un ar vingrinājumiem attīstīja Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers. Otrajā daļā sportošanas pieredzē dalījās daudzu maratonu un skriešanas sacensību dalībniece, un laureāte Gita Karlsone. Tika diskutēts par uzturu, treniņu intensitāti, Latvijā pieejamajām sacensībām, pareizu iesildīšanos un citām būtiskām tēmām. Praktiskajā daļā jaunieši pārbaudīja savu fizisko izturību, reakcijas ātrumu un veidoja radošus iesildīšanās vingrinājumus.

Decembra nodarbībā bija praktikums ar Liepājas teātra aktrisi Ilzi Juru. Jaunieši strādāja pie emociju un rakstura atbilstības etīžu saturam, mācījās emocionāli iedziļināties savos attēlotajos tēlos. Darboties nebija viegli, dažkārt nācās etīdes izspēlēt pat 5 reizes, lai pilnībā izprastu un izjustu savus tēlus.

Ir pārsteidzoši, cik dažādas ir lietas, caur kurām varam izzināt savu un citu cilvēku iekšējo pasauli. Ir fantastiski, ka talantu skolas dod iespēju tikties ar lieliskiem sava aroda meistariem, kuri mūs uz to vedina. Paldies dalībniekiem par sadarbību, aktivitāti un draudzīgo atmosfēru, un pasniedzējiem par jaukajām nodarbībām!

Dace Pūce

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt