Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Jaunā stila skolas sezona ir atklāta

Publicēts: 13. oktobris 2015

Sava stila skolā 25.septembrī viesojās Liepājas teātra aktrise Ilze Jura. Tā bija fantastiska nodarbība, kuras laikā katrs varēja mēģināt iejusties tēlos, spēlējot dažādas etīdes un apgūt vingrinājumus - balss, ķermeņa un pašsajūtas uzlabošanai. Bija iespēja ieklausīties un mēģināt izprast gan savas, gan citu dalībnieku iekšējās izjūtas. Otrajā dienā, 26.septembrī, viesojāmies J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā, kur ar mums kopā darbojās muzeja pedagoģe Sandra Leitholde. Bija iespēja aplūkot J. Rozentāla ekspozīciju (darbus un sadzīves lietas), kā arī vērot filmu par viņa dzīvi. Turpinājumā veicām uzdevumus saistībā ar muzejā esošo laikmetīgo mākslu, kā arī mākslinieka Z. Poļikova darbu iedvesmoti, veidojām savas abstrakcijas. Un, protams, beigās izkalām laimīgo monētu. Paldies visiem pedagogiem par interesantajām nodarbībām!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt