Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

Jaunais teātra režisors iedvesmo!

Publicēts: 26. novembris 2013
Atjaunots: 27. novembris 2013

Vispirms Elmārs Seņkovs tikās ar mūsu skolas humanitārās programmas -11.h un 12.h skolēniem, kā arī ar vidusskolas teātra improvizatoru grupu.

 Pēc tam notika jau trešā „Sava stila skolas” nodarbība. Pirmajā daļā Nacionālā teātra režisors Elmārs Seņkovs izklāstīja aktieru profesijas „noslēpumus”, kā arī iesaistīja skolēnus praktiskajos drāmas un aktiermeistarības vingrinājumos.

Ar pieku lasām, ka Elmāra Seņkova iestudējums "Raudupiete" Valmieras Drāmas teātrī ieguvis "Spēlmaņu nakts 2013" balvu - Gada labākais latviešu autora darba iestudējums. Šīs pašas izrādes galvenās lomas atveidotāja Elīna Vāne atzīta par Gada aktrisi. Apsveicam!

Pēc tam radošajā darbnīcā bija iespēja gatavot interesantus aksesuārus tērpu modelētājas - konstruktores Agnijas Jaunbrāles vadībā.

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Alise, Auce

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt