Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

Saldus no baznīcas torņa

Publicēts: 29. aprīlis 2014
Atjaunots: 29. aprīlis 2014

25. maijā notika kārtējā Sava stila skolas nodarbība. Šoreiz viesojāmies Saldū, apmeklējot tādus kultūras objektus kā Jāņa baznīcu, tūrisma informācijas centru un Kapelleru namu. Nodarbību vadīja gide un skolotāja Līga Šaule. Ekskursija sākās, apmeklējot baznīcas torni, kas ļāva apskatīt Saldu pavisam no jauna rakursa un izvērtēt mūsu mazās pilsētiņas skaistumu. Pilētas vēsturiskajā centrā – tirgū, bet tagadējā Kalpaka laukumā, lauzījām galvas par Saldus pusē darinātajiem senajiem vārdiem, tad apskatījām izstādi informācijas centrā. Kapelleru namā aplūkojām un apbrīnojām Saldus novada mākslinieku un rokdarbnieku ( jā, arī vīrieši māk darināt skaistas lietas!) veikumu un izdarinājām savus īpašo raksta zīmi, izmantojot savus dzimšanas datus, kā arī varējām pārbaudīt savu erudīciju dažādu medus veidu noteikšanā. Meitenēm tika pastāstīts par ļoti interesantu un spēcīgu personību Jeti Užāni, jeb Cimdu Jetiņu un viņas rokdarbiem - tas bija pārdomu vērts stāsts. Mums patika, solījāmies atgriezties, jo sapratām, ka Līgai ir vēl daudz interesantu stāstu, kurus mums vajadzētu dzirdēt. Bet pagaidām – paldies Līga, bija jauki!

Dace Lāva, SSS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt