Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

Druvā ir lieli un veiksmīgi uzņēmumi!

Publicēts: 22. oktobris 2013
Atjaunots: 22. oktobris 2013

Piektdienas pēcpusdienā jaunie uzņēmēji kopā ar skolotāju Sanitu Ķeiri viesojās SIA „Druvas Unguri”, kur tikās ar uzņēmuma saimnieku Teovilu Stengreviču.

Ja kādreiz „Unguri” asociējās ar cūkkopību, tad tagad noskaidrojās, ka uzņēmums ir paplašinājies – tam ir arī sava kokzāģētava un mēbeļu ražotne, kurā izgatavo skaistas lietas pēc individuāliem pasūtījumiem. Jaunākais biznesa papildinājums ir biogāzes ražošana. Uzņēmumā tiek nodarbināti 100 darbinieki, un apstrādāti 1500 hektāri zemes. Ja kādreiz bija ap 18000 cūku, tad tagad to ir tikai apmēram 10000. Bet par elektrības patēriņu mēnesī uzņēmums maksā vidēji 12-14 tūkstošus latu.

          Otrs uzņēmums, kurā jaunieši viesojās, bija SIA „Saldus Druva”. Ar lielsaimniecību iepazīstināja SIA valdes priekšsēdētāja Marita Spundiņa. Arī šeit skolēni uzzināja daudz interesanta. Uzņēmumam ir 85 īpašnieki un  arī 85 darbinieki. Šis uzņēmums nodarbojas ar piena lopkopību un augkopību. Trīs fermās strādā 9 slaucējas, kuras katra rūpējas par 100 govīm. Viena no viņām zina visu  simts govju vārdus. No govs gadā vidēji izslauc 7000 l piena. Šķidros kūtsmēslus izmanto kā minerālmēslus savos 1700 hektāros zemes. Uzņēmuma darbinieku motivācijai tiek rīkotas bezmaksas ekskursijas.

Prieks par Saldus pagasta lielajām un sakārtotajām saimniecībām!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt