Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Jaunie uzņēmēji izgaršo Latvijas medu un ābolus

Publicēts: 30. septembris 2014
Atjaunots: 30. septembris 2014

Piektdien, 26.septembrī KJUS viesojās pie bitenieka Jāņa Vainovska Blīdenes pagasta saimnīcībā "Kāres". Apskatījām bišu mājas, kā tajās strādā bites. Tuvplānā noraudzījāmies gan uz bišu māti, gan tranu. Drosmīgākie noglāstija darba bites. Iepazināmies ar dažādiem medus veidiem un arī ziedputekšņiem. Nogaršojām medu ar dažādām ogām. Bija ļoti interesanti klausīties bitenieka stāstīto. Viņš vairākkārt uzsvēra, cik ļoti svarīgi ir atrast to, kas pašam patīk, un tad apgūt pareizo profesiju, un ļoti daudz mācīties visa mūža garumā.

Sestdien  apmeklējām Jaunlutriņu pagasta Z/S "Mucenieki" , kur augļkopības un dārzkopības speciāliste Ligita Rezgale iepazīstināja skolēnus ar saimniecības darbu. Izstaigājām augļu dārzus un degustējām dažādas rudens ābolu šķirnes.
Secinājām, ka ar lielu ieguldīto darbu ir iespējams gūt labu rezultātu. 

KJUS vadītāja Sanita Ķeire

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt