Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Kas ir CEMEX?

Publicēts: 29. aprīlis 2014
Atjaunots: 29. aprīlis 2014

Pēdējo nodarbību šajā mācību gadā Kurzemes jauno uzņēmēju skolas dalībnieki pavadīja SIA „Cemex”. Jauniešiem bija iespēja noskatīties filmiņu par to, kā top cements. Tad visi kopā ar autobusu gida vadībā izbrauca un apskatīja rūpnīcas teritoriju. Rūpnīcas laboratorijā speciālisti nodemonstrēja dažādas ķīmiskas reakcijas ar sārmiem un skābēm. Ar ļoti precīziem elektroniskajiem svariem skolēniem tika dots uzdevums nosvērt 1 gramu vielas. Tas izrādījās ļoti grūti.

Atgriežoties no ekskursijas, skolotāja Sanita Ķeire piedāvāja izvērtēt visa mācību gada darbu. Izrādījās, ka dalībnieki ļoti labi atceras, ko katra mēneša nodarbībā apskatījuši un kur viesojušies. Lielākā daļa skolēnu apgalvoja, ka arī nākamgad labprāt apmeklēs Kurzemes jauno uzņēmēju skolas nodarbības. 

   

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt