Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

Mācāmies apsaimniekot namus

Publicēts: 04. aprīlis 2016
Atjaunots: 04. aprīlis 2016

2016.gada 19.februāra pēcpusdienā Kurzemes Jauno uzņēmēju skolas (KJUS) dalībnieki devās vizītē uz SIA „Saldus namu pārvalde”, lai gūtu pirmo priekšstatu par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu Saldus pilsētā. Tur ar viņiem tikās valdes priekšsēdētājs Kristaps Osis, kurš, starp citu, ir Druvas vidusskolas absolvents, un labprāt piekrita iepazīstināt jauniešus ar savu darbu. Skolēni noklausījās Kristapa nopietno stāstu par māju pārvaldīšanas likumiem un kārtību, kā tas pareizi jādara. Pēc tam jaunieši realitātē aplūkoja vienu vecu, nesiltinātu daudzdzīvokļu māju un vienu māju, kas pagājušā gadā renovēta un siltināta. Atšķirība bija acīmredzama!

 

Atgriežoties skolā, skolotāja Ilze Kļava iesaistīja KJUS dalībniekus sarunā par daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanu lauku pagastos. Skolotāja rādīja fotogrāfijas un stāstīja biedrības „Jaunmuižnieks” pieredzi Jaunlutriņu pagastā, kur biedrība apsaimnieko 7 daudzdzīvokļu mājas un tikko īstenojusi īpašu projektu „Jaunmuižas saimnieki”. Projekta laikā māju iedzīvotāji piedalījušies vairākas talkās, lai izvāktu no pagrabiem un bēniņiem nevajadzīgās mantas un drazas. Lielākais ieguvums – iedzīvotāji beidzot iemācījušies šķirot sadzīves atkritumus! KJUS dalībnieki grupiņās pa trim tika aicināti piedalīties izlietotā iepakojuma šķirošanas konkursā, un rezultāti boja labi – gandrīz visi piedāvāto iepakojuma kaudzi sašķiroja 7 veidos – makulatūra; kartons, stikls; PET; cietā plastmasa PP 05, cietā plastmasa HDPE 02; mīkstā plastmasa (plēves) LDPE 02.

Ja atbalsti šķirošanu, piedalies akcijā „Zaļais tīkls”! Vairāk informācijas - Šeit

Sanita Ķeire, KJUS vadītāja

 

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Dzimšanas dienu svin:

Amanda Želve, Līva Vidžupa

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt