Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

Striķu ielas uzņēmumi

Publicēts: 29. janvāris 2015
Atjaunots: 29. janvāris 2015

Šoreiz viesojāmies Striķu ielas uzņēmumos - no Lielās ielas līdz Rīgas ielai.

Pētījām kādi uzņēmumi atrodas šajā posmā, bet apmeklējām piecus no tiem. No sākuma bijām Kurzemes informācijas centrā, kur mūs iepazīstināja ar šeit piedāvātajiem pakalpojumiem. Tālāk ceļš veda uz Saldus radio, kur tā vadītājs M. Bergmanis mūs iepazīstināja ar radio darbu. Izmēģinājām arī diktora darbu. Tad devāmies uz konditoreju „Miko”, kur tā saimniece iepazīstināja ar plašo sortimentu un izstāstīja sava uzņēmuma tapšanas vēsturi. Tad ceļš turpinājās pie uzņēmuma „MCK Kurzeme”, kurš sniedz interneta pakalpojumus lielā Saldus novada teritorijā. Pēc tam apmeklējām garšvielu veikaliņu „Avokado”, kur mūs iepazīstināja ar daudzveidīgo garšvielu pasauli. Visos uzņēmumos uzzinājām daudz jauna un interesanta.

Ekskursiju noslēdzām Kapelleru namā, kur L. Šaule iepazīstināja ar tā vēsturi, kā arī ar pašnodarbinātās personas pienākumiem un tiesībām, lai mēs varētu izprast mazā biznesa iespējas. Noslēgumā izspēlējām spēli, kurā aplūkojām seno aptieku darbību. Paldies visiem uzņēmējiem par interesanto stāstījumu. 

Sanita Ķeire, KJUS vadītāja

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt