Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

"Cits Bazārs" Liepājā

Pirmo reizi Druvas vidusskolas skolēnu mācību uzņemumi devās uz JA Latvija rīkoto "Cits Bazārs" pasākumu Liepājā. Mūsu jaunajiem uzņēmējiem pirmais tirdziņš bija ļoti veiksmīgs: tika novērtēti mūsu  stendu iekārtojumi,  saražotie produkti. Produkciju iegādājās  lielveikala apmeklētāji. SMU vērtēja kompetenta žurija no SWEDBANK Latvija,  LIAA, LTRK, Liepājas BIZNESA INKUBATORA, Europe Direct Centrs Liepājā, Liepājas Dome, Tirdzniecības centrs "Kurzeme". Prieks, ka mūsu SMU tika pamanīti un novērtēti ar nominācijām: SMU  " ME WOOD"  dalībnieki Artis Millers un Ellija Līva Freimane saņēma atzinību par "Sociāli atbildīgāko uzņēmumu", DL saldumi - Diāna Buivida un Liāna Vitkovska saņēma "Simpātiju balvu, vidusskolas grupā. Pamatskolas grupā SMU "Natural Glow"  - Vaira Skrebele, Kate Vīndedze, Kristela Krastiņa un Lita Estere Rubule saņēma divas balvas "Labākais stends" un Tirdzniecības centrs "KURZEME" "Simpātiju Balva". Nomināciju "Ekoloģiskākais produkts" pamatskolas grupā saņēma Amēlijas Punkstiņas, Beātes Dubras un Lotes Mednes SMU "Amelia's Art deco". Pasākumā piedalījās arī SMU "Latvju Bērni" (Keita Patrīcija Medne, Endija Kustova, Annija Šulca, Evelīna Povilaite), SMU "Meduspiles" (Žanete Valdmane, Katrīna Gūtmane, Madara Priede un Anastasija Mindjuka) un SMU "Prieka Pērles" (Rēzija Romanovska, Amanda Želve un Urzula Tuka).

Skatīt vairāk

SMU Atslēgas sargi

Ja vēlies iegādāties skaistu, rokām darinātu atslēgu piekariņu, tad meklē puišus no 4. re klases - Ralfu Ceimeru, Jorenu Beieru un Gustavu Šimani. Puiši ir nodibinājuši savu mācību uzņēmumu, kas ražo koka atslēgu piekariņus ar iededzinātām latvju rakstu zīmēm. Katrs no piekariņiem ir gaumīgi iesaiņots, pievienots izvēlētās zīmes skaidrojums. Iespējams, ka tieši rūpīgais darbs un skaistais iesaiņojums ir šī uzņēmuma panākumu atslēga skolas Ziemassvētku tirdziņā - jau pirmajā stundā ir nopirkti visi saražotie piekariņi.

SMU "ME WOOD".

SMU "ME WOOD" vadītājs Artis Millers un Elija Līva Freimane savā uzņēmumā ražo putnu būrus, putnu barotavas un  dizaina priekšmetus - malkas turētājus.

Skatīt vairāk

Skolēnu mācību uzņēmums "Natural Glow"

SMU "Natural Glow" dalībnieces: Vaira Skrebele , Kate Vīndedze, Kristela Krastiņa, Lita Estere Rubule un Kate Vīndedze no 6.klases, savā uzņēmumā ražo  lūpu spīdumu no dabīgām izejvielām.

Skatīt vairāk

SMU "Prieka Pērles"

SMU "Prieka Pērles" vadītājai Rēzijai Romanovskai šis ir jau otrais mācību uzņēmums. Pagājušā gada pozitīvā pieredze darbojoties SMU "Prieka Pērlītēs" motivējusi uzņēmumu dibināt arī šogad. Šoreiz gan kopā ar citām dalībniecēm - Amandu Želvi un Urzulu Tuku, nedaudz mainot nosaukumu un piedāvāto produktu. Meitenes pircējiem piedāvā gaumīgas matu rotas, rokassprādzes un atslēgu piekariņus.

SMU "Latvju bērni"

SMU "Latvju bērni" dalībnieki - Keita Patrīcija Medne, Endija Kustova, Annija Šulca, Evelīna Povilaite un Kristiāns Kļava, savā uzņēmumā ražo vairākus pieprasītus produktus  - latviskus atstarotājus,bērnu iemīļotos slaimus, grāmatzīmes un glītas apsveikuma kartiņas. 

SMU "Meduspiles"

Skolēnu mācību uzņēmumu "Meduspiles" nodibinājušas 4. re klases skolnieki - Žanete Valdmane, Katrīna Gūtmane, Madara Priede, Anastasija Mindjuka un Andris Reinholds. Uzņēmums ražo grāmatzīmes un matu gumijas, ko sauc par scranchies. 

Savs uzņēmums 4. klasē

Junior Achievement Latvia programmā skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) var nodibināt jau no 4. klases. 4.re kalses skolnieces Amēlija Punkstiņa, Beāte Dubra un Lote Medne nodibinājušas SMU Amelia's Art deco, kas ražo glītus dekoratīvos dēlīšus ar asprātīgiem teicieniem, oriģinālus apsveikumus un glītas grāmatzīmes. 

 

SMU " DL saldumi"

JA Latvija skolēnu mācību  uzņēmumu programmas ietvaros, 11. klases skolnieces Diāna Buivida un Liāna Vitkovska izveidojušas skolēnu mācību uzņēmumu "DL saldumi".

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Estere, Hermīne

Dzimšanas dienu svin:

Emīls Čižiks

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt