Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

1.semestra rezultāti

Cik ļoti mēs bijām noilgojušies cits pēc cita, pēc klātbūtnes sajūtas, pēc atbalsta un mazliet konkurences! Pēc nemiera skolas gaiteņos un smieklu dzirkstīm starpbrīžos! Un prieks, ka šīs sajūtas ir papildinājis gandarījums par mācību sasniegumiem semestra laikā. Saldus novada stipendiju "Vidusskolēnu Medusmaize" saņem 17 mūsu skolas skolēni, kuriem vidējais semestra vērtējums ir vismaz 8. Visaugstāko vidējo vērtējumu ir ieguvusi Marta Blūma- 9 balles

Zelta liecības kandidāti ir 43 skolēni, kuriem liecībā visi vērtējumi ir 8-10 balles, drīkst būt arī viens 7.

Sudraba liecības kandidāti ir 44 skolēni, kuriem liecībā visi vērtējumi ir 7-10 balles, drīkst būt viens 6.

1.-3.klasēs par Druvas vidusskolas superskolēnu nominēti 47 skolēni.

Visiem skolēniem novēlam spēku un izturību ceļā uz saviem sasniegumiem! Tie ir tik dažādi! Galvenais ir sev noticēt! Un darīt!

Gaišus un mīlestības pilnus svētkus!

Skatīt vairāk

Zelta un sudraba liecību ieguvēji

Mācību gads noslēdzies, daudziem no mums tas bija izaicinājums, lai iemācītos strādāt, mācīties, pat dzīvot citādāk. Tomēr būtiskākais, mācoties skolā, nav mainījies- iedziļinoties, sadarbojoties, ieklausoties, esot atbildīgam pret sevi un apkārtējiem, ir iespējams izaugt, kļūt stiprākam, pārliecinātākam par sevi, savām iespējām. 

Lepojamies ar skolēnu ikdienas mācību sasniegumiem- Saldus novada stipendiju “Vidusskolēnu Medusmaize” Druvas vidusskolā ieguva 29 skolēni, savukārt zelta liecību  (semestra vērtējumi ir tikai 8-10 balles) ieguva 19 5.-12.klases skolēni, bet sudraba liecību- 43 skolēni (semestra vērtējumi ir tikai 7-10balles). 

Lai dzīvespriecīga vasara!

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt