Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

Sveicam jauno skolēnu domes prezidenti!

Par Druvas vidusskolas skolēnu domes prezidenti 2018./2019.mācību gadā ievēlēta 11.edm klases skolniece Jūlija Luīze Šeibaka!

Vēlam panākumus un prasmīgu komandu veicot savus pienākumus!

Paldies par kanditatūru arī visiem kandidātiem-Kerijai Zīlītei, kura kļuvusi par viceprezidenti,  Edijam Jakubauskam un  Klāvam Ozolam

Kur Tu esi, DV jaunais skolēnu prezident?

Ja esi Druvas vidusskolas 10.-12.klases skolēns.

Ja mācies labi un atbildīgi izturies per visiem saviem pienākumiem.

Ja vēlies vadīt enerģisku un radošu komandu.

PIESAKIES! Līdz 5.oktobrim iesniedzot motivācijas vēstuli- "Kāpēc es būšu labs DV prezidents?" un savas klases rekomendāciju!

PARĀDIES! Priekšvēlēšanu debatēs 9.oktobrī !

Skatīt vairāk

Viesi no Tukuma INFO dienā

Paldies Skolēnu  Domei par ieguldīto darbu INFO dienas sagatavošanā un vadīšanā. Uz  INFO dienu bija atbraukuši viesi  no Tukuma Raiņa ģimnāzijas Skolēnu Parlamenta. Viesi  noklausījās prezentāciju par multimēdiju programmu, apskatīja skolu un kopīgi ar mūsu skolas  jauniešiem, diskutēja par sev interesējošiem jautājumiem: kā veicināt  aktivitāti, kā sadarboties  abu skolu aktīvajiem jauniešiem. Tukumnieki bija ļoti iedvesmoti un gatavi turpmākai sadarbībai.

Skatīt vairāk

Skolēnu Dome 2017./2018

Atkārtoti par Skolēnu Domes prezidentu ievēlēts Miks Možeiko! Domes sastāvs: Miks Možeiko( 12.e), Līga Dambe (12.em), Elīna Jauniņa( 12.m), Adrians Rainers Popa( 12.d), Beāte Funka (11.d), Maira Rita Pelīte(11.d), Laura Matule( 10.kl), Jūlija Luīze Šeibaka( 10.e), Līna Oliņa(10.e), Gints Jarašūns(9.kl.), Edija Jabubausks(9.kl), Keita Iršina(8.re), Anete Elīza Andersone(8.re), Elija Līva Freimane(8.do), Elīza Milčonoka(7.re), Sindija Krista Neilande(7.re), Marta Blūma(7.do), Jēkabs Galiņš(7.do), Lūkass Pavlovs(7.re), Samanta Gaile(6.re).

Skatīt vairāk

Dziedi, spēlē un dejo pats

Jau otro gadu Skolēnu Dome organizēja konkursu 6.-12.klasei "Dziedi, spēlē un dejo pats". Konkursā  kuplā skaitā tika pārstāvētas visu klašu grupas. Ļoti aktīvi līdzdarbojās  un savas klašu komandas uzmundrināja līdzjutēji. Arī šogad konkurss tika atzinīgi novērtēts, un jaunieši ieteica  rīkot šadu pasākumu katru gadu.

Skatīt vairāk

Skolēnu Dome gatavojas Desantam

Druvas vidusskolā ir tradīcija - katru gadu doties "Desantā" uz novada skolām un pastāstīt par iespējām skolā, mācību programmām, ārpusstundu aktivitātēm, un aicināt interesentus apmeklēt skolu INFO dienā.

Skatīt vairāk

Skolēnu Dome gatavojas skolotāju dienai

 Skolēnu Dome sveica visus skolas skolotājus svētkos ar gardām brokastīm, vērtīgu pašaizsardzības stundu un sirsnīgu koncertu. Sveicam svētkos!

Skatīt vairāk

Skolēnu Dome 2017./2018.mācību gadā

Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Lana, Sergejs, Svetlana

Dzimšanas dienu svin:

Dzintars Justs Rūtens

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt