Druvas Vidusskola

Radoša, dzīvespriecīga, iedvesmojoša,
vienmēr atvērta jaunām idejām un priekšlikumiem!
Tāda ir Tava skola!

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

5.re klase Nacionālajā teātrī

Izmantojot programmas Latvijas Skolas soma finansējumu Nacionala teātra izrādes "Savāds atgadījums ar suni naktī" apmeklejumam, 5.re klase pirms izrādes devās aizraujošā ekskursijā pa teātri. Ar lielu interesi un aizrautību bērni klausījās un skatījās, uzzinot par teātri interesantus faktus, iepazīstot pašu teātri no aizskatuves puses un satiekot aktrisi Maiju Doveiku.

Skatīt vairāk

9.do klase izlaušanās spēlē "Ziedoņa klase"

25.februārī 9.do klase viesojās fonda “Viegli” izveidotajā Imanta Ziedoņa  izlaušanās istabā, kurā skolēniem bija iespēja iepazīties ar Imanta Ziedoņa personību un daiļradi neierastā veidā - šķetinot apslēptas mīklas īpaši veidotā izlaušanās istabā, kas balstīta uz sadarbību un lasīsprasmi. Stundas ievadā darbiniece skolēnus cienāja ar cepumiem un iepazīstināja ar Imanta Ziedoņa personību. Kad skolēni ar I.Ziedoņa personību bija iepazinušies, viņi devās uz izlaušanās istabu, kas balstīta uz I.Ziedoņa pasakām. 
Jauniešiem Ziedoņa istabā ļoti patika,jo izlaušanās istabas vadītāja klasi uzreiz sadalīja pa mazākām grupiņām, un līdz ar to viņiem bija iespēja vairāk saliedēties ar tiem klasesbiedriem, ar kuriem ikdienā tik daudz nerunā.

Skatīt vairāk

Ērika Vilsona monoizrāde "Mana Magadana"

9.-12.klašu skolēni 9. martā, programmas Latvijas skolas soma ietvaros apmeklēja aktiera Ērika Vilsona monoizrādi par viņa vecāku un paša saknēm Magadanā. Kādi atmiņu līkloči ir mēroti, lai atrastu ceļu pie sevis, sava pirmsākuma un esības. 

Izrāde notika 2 nelielās grupās, jaunieši aizrautīgi dzīvoja līdzi uz skatuves noteikošajam, jo mākslinieks prata savu dzīves un dvēseles stāstu iztāstīt bez smaguma, ar mieru un saprotami, lai arī tas skar tēmas, kas katru  uzrunā dziļi personiski un skumīgi- deportācijas, ģimenes iziršana, sevis meklējumi, vajadzība pēc piederības.. Paldies par atklāto vēstījumu! 

Skatīt vairāk
Ielādēt vēl

Sveicam svētkos!

Vārda dienu svin:

Maira, Rasa, Rasma

Dzimšanas dienu svin:

Karlīna Kronberga

Ieskaties!

e-klase.lvvēstis

Svarīgais tuvplānā

Ansis Gustavs Andersons ir 33. starptautiskās informātikas olimpiādes (IOI 2021) dalībnieks Latvijas delegācijas sastāvā.

Paldies!

Skola izsaka vissirsnīgāko paldies gan "EL.Serviss" darbiniekiem un tās direktoram Armandam Ceimeram, gan "Norplast" darbiniekiem, sevišķi Ivaram Liepam un firmas vadītājam Mārim Meijam!

Skatīt vairāk

Arhīvs

Mūsu draugi

oazebiedriba-saujamazpulki

Noderīgas saites

Skatīt vairāk

Nosūti mums ziņu!

Nosūtīt